w
googluj
pl

Apowersoft Screen Capture Pro 1.4.8.2


Apowersoft Screen Capture Pro to prosty w obsłudze program służący wykonywaniu zrzutów ekranu, który charakteryzuje się bardzo dużą ilością narzędzi dostępnych do edycji zaraz po zaznaczeniu odpowiedniego obszaru. Znajdziemy wśród nich możliwość rysowania wielokolorowych kształtów czy tworzenia notatek, a nawet zamazywania części obrazu na potrzeby ochrony danych osobowych.

Podczas zaznaczania obszaru, który zostanie napisany jako zrzut, program zmyślnie niezaznaczoną część ekranu zmienia na czarno-białą, by wyraźniej zaznaczyć wybrany fragment. Dopóki nie zaakceptujemy zmian, wybrany kawałek możemy dowolnie przemieszczać po ekranie oraz zmieniać jego parametry, na wypadek, gdybyśmy za pierwszym razem dokonali niedokładnego wyboru. Po dokonaniu zrzutu, możemy się nim bezpośrednio z programu podzielić za pomocą popularnych sieci społecznościowych. Dostępna jest obsługa Facebooka, Twittera, Google+ oraz Pinterest.

Program pozwala również publikować zdjęcia w serwisie Screenshot.net, w którym fotografie mogą być dodatkowo zabezpieczane hasłem. Wykonywane zrzuty ekranu mogą być również oczywiście zapisywane na dysku komputera (w formacie JPG, PNG, TIFF, GIF lub BMP), ale również bezpośrednio drukowane czy wysyłane drogą mailową. Program należy pochwalić za wyjątkowo szybką i stabilną pracę.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Apowersoft Screen Capture ProApowersoft Screen Capture Pro 1.4.8.2
Wersja stabilna
26.86 MB | 2019-09-24

Ilość pobrań: 291 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Apowersoft Screen Capture Pro