w
googluj
pl

CherryTree Portable 1.1.2.0


CherryTree Portable to program pozwalający na tworzenie notatek z wykorzystaniem formatu Rich Text, kolorowaniem składni oraz zapisywaniem danych w pliku XML lub bazie sqlite. Program jest w wersji Portable, dzięki czemu nie trzeba go instalować w systemie. Choć numer kolejny aktualnego wydania sugeruje, iż oprogramowanie jest raczej w początkowej fazie swojego rozwoju, oferuje całkiem bogatą listę opcji, a jeszcze większą - zaplanowanych, które pojawią się w programie w przyszłych wersjach, które będą wydawane w przyszłości. Ponieważ aplikacja rozwijana jest w oparciu o licencję z otwartym kodem, można się spodziewać, iż jej aktualizacje będą wydawane stosunkowo często.

Do aktualnych możliwości programu należy zaliczyć wiele opcji związanych z formatowaniem oraz możliwością wstawiania do notatek dodatkowych elementów. Obsługiwane są wypunktowane listy, tabele oraz wklejanie plików graficznych. Dostępne jest także sprawdzanie pisowni, operowanie na hiperłączach, wiele opcji importu treści oraz możliwość zarządzania kolejnymi poziomami struktury całego dokumentu. Ciekawym sposobem na poznanie wszystkich możliwości aplikacji może okazać się skorzystanie z instrukcji obsługi, oferowanej do pobrania przez producenta na stronie. Jest ona cennym źródłem wiedzy nie tylko ze względu na obszerność, ale także fakt, iż jest ona dystrybuowana w formacie typowym dla programu, a więc zostanie otworzona za jego pomocą, dzięki czemu będziemy mogli zaznajomić się ze szczegółową obsługą.

Miłym dodatkiem jest automatyczne uruchamianie ostatnio używanego dokumentu podczas startu programu, jak również ogólnie wysoka wydajność aplikacji i jej nieduże wymagania wobec podzespołów komputera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (16 głosów)

Strefa Download programu
CherryTree PortableCherryTree Portable 1.1.2.0
Wersja stabilna
76.89 MB | 2024-04-05
przejdź Wersja instalacyjna CherryTree

Ilość pobrań: 671 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (2)
CherryTree Portable
avatararrow
Garu | 2016.03.15 11:57
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ewidentny bug Firefoxa. W SlimJet pobrało, wypakowałem, programu jest 100MB.
CherryTree Portable 0.36.8
avatararrow
Garu | 2016.03.15 11:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ano, nie udało się pobrać portable programu:
http://s10.postimg.org/6h6641msp/001232.jpg

Nic nie pisze o sprawdzaniu pisowni, a chciałem wypróbować wersję przenośną.
CherryTree Portable 0.36.8