w
googluj

SSuite CleverNote PIM Portable 2.6.2


SSuite CleverNote PIM to prosty organizer dnia codziennego, który połączony jest z notatnikiem, książką adresową oraz podstawowym menadżerem finansów (nakierowanym na kontrolę wydatków podczas podróży). Przedstawiany program jest w wersji Portable, dzięki czemu program działa bez instalacji w systemie. SSuite CleverNote PIM jest aplikacją kompleksową, która jednak kierowana jest do mniej wymagających użytkowników, ponieważ oferuje jedynie podstawową funkcjonalność na każdym polu. Dzięki programowi, użytkownik będzie mógł w kilku prostych krokach stworzyć dowolne notatki, utworzyć przypomnienia, listę rzeczy do zrobienia (tzw. TODO), jak również zarządzać kontaktami, mailami oraz finansami.

Interfejs aplikacji jest przyjemny dla oka, choć zastosowana spora ilość kolorowych elementów w pierwszej chwili może sprawiać wrażenie nieco dziecinnej. Chwila przyzwyczajenia wystarcza, aby sprawnie poruszać się pomiędzy modułami. Każdemu z nich odpowiadają zakładki, które zgrupowane zostały wzdłuż poziomej krawędzi głównego okienka przestrzeni roboczej. Przełączanie się pomiędzy nimi przenosi nas do formularzy dotyczących kolejnych notatek czy powiadomień.

W każdym widoku z lewej strony znajdziemy szybki dostęp do przycisków edycji oraz tworzenia i kasowania elementów. Prawa część różni się w zależności od modułu i tak na przykład w widoku organizera znajdziemy w niej dwa wygodne kalendarze, w podglądzie zawartości naszej walizki listę kategorii, a w pozostałych zakładkach dodatkowe elementy menu lub większe okno głównego podglądu. Program należy pochwalić za dosyć szybką pracę w brak zbędnych, z punktu widzenia mało wymagającego użytkownika, narzędzi, które w tym wypadku mogłyby tylko zagmatwać obsługę.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SSuite CleverNote PIM PortableSSuite CleverNote PIM Portable 2.6.2
Wersja stabilna
1.88 MB | 2019-05-13
przejdź Wersja instalacyjna SSuite CleverNote PIM

Ilość pobrań: 128 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SSuite CleverNote PIM Portable