w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 164
Wszystkich postów: 904136
Wszystkich tematów: 127454

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6402 dni

Progress Bars of Life Portable 2.03


Progress Bars of Life Portable - przenośna wersja programu, która działa bez instalacji w systemie. Jest to program do odliczania czasu do wybranych wydarzeń lub od ustalonej daty. Dane prezentowane są zarówno w formie numerycznej (pozostały czas, liczba dni, tygodni) oraz pasków postępu, co na pierwszy rzut oka pozwala ocenić ile czasu już upłynęło lub jeszcze pozostało do wyczekiwanego wydarzenia. Jest to komputerowy odpowiednik minutnika, tyle, że z dużo większym zakresem – odliczać bowiem możemy nawet do wydarzeń oddalonych od dzisiejszego dnia o kilka lat.

Dodawanie nowych elementów do listy jest bardzo proste; wystarczy wybrać odpowiednią opcję z menu, a następnie uzupełnić dane jednego okienka. Będziemy w nim mogli ustalić między innymi nazwę wydarzenia, czas pozostały do końca oraz style pasków postępu. Mogą być one automatyczne i zależne od wspomnianych wcześniej dat lub, w przypadku odliczania postępu pracy nad jakimś projektem, edytowalne bezpośrednio z poziomu widoku wszystkich wydarzeń. Wystarczy wtedy ruchem myszki zmienić obecny poziom wypełnienia danego paska, by w przyszłości widzieć, na jakim etapie prac jesteśmy.

Paski postępów mogą zmieniać kolory wraz z upływem czasu do jakiegoś wydarzenia – inna barwa zasugeruje nam zwrócenie uwagi na te elementy listy, do których zostało najmniej czasu (np. do urodzin przyjaciela, więc warto pomyśleć nad prezentem). Całość działa sprawnie, a kiedy nie chcemy mieć podglądu na wszystkie wydarzenia, program może zostać zminimalizowany do ikonki na pasku zadań. Tak niewielka aplikacja jest oczywiście niemal „niezauważalna” dla mocy obliczeniowej komputera, wobec czego swobodnie można z niej korzystać w tle. Wyjątkiem mogą się okazać użytkownicy wyjątkowo powolnych komputerów – wówczas zalecamy całkowite wyłączanie programu po skorzystaniu, nie zaś zostawianie go włączonego w tle, na pasku zadań.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Progress Bars of Life PortableProgress Bars of Life Portable 2.03
Wersja stabilna
3.29 MB | 2015-08-16
przejdź Wersja instalacyjna Progress Bars of Life

Ilość pobrań: 43 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Progress Bars of Life Portable