w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 178
Wszystkich postów: 904136
Wszystkich tematów: 127454

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6402 dni

PresentationTube Recorder Portable 3.13


PresentationTube Recorder Portable - jest to przenośna wersja programu do nagrywania tutoriali, demonstracji, prezentacji i szkoleń na bazie istniejących prezentacji programu Microsoft PowerPoint. Pozwala dogrywać do nich materiał wideo z kamery internetowej, dodawać adnotacje, komentarze, a także na bieżąco łączyć z zawartością dokumentów tekstowych, polem odręcznego rysowania i pisania, filmami serwisu YouTube, czy też zawartością dowolnej strony internetowej. W ten sposób możemy stworzyć rozbudowany i bogaty w multimedia pokaz, który na koniec pod postacią pliku ASF zostanie wyeksportowany na dysk, by podzielić się nim ze znajomymi czy współpracownikami.

Obsługa programu jest prosta i pozytywnie zaskakuje uproszczeniem wielu ustawień, co jednak nie przekłada się na uszczerbek funkcjonalności. Korzystanie należy rozpocząć od zaimportowania prezentacji, którą będziemy chcieli dalej obrabiać. Wystarczy wybrać odpowiedni plik, korzystając w tym celu z wbudowanego eksploratora. Zawartość prezentacji zostanie wyświetlona na ekranie (jej pierwszy slajd). Od tego momentu możemy rozpocząć nagrywanie, korzystając na bieżąco z kilku sposobów wyświetlania wideo z kamery internetowej, czy też przełączania zawartości slajdów lub całego ekranu (możemy na przykład przejść do kolejnego slajdu prezentacji, a następnie wyświetlić pełny ekran rysowania, gdzie można przestawić coś na tworzonym schemacie, by ostatecznie ponownie wrócić do prezentacji lub innego widoku, w międzyczasie ciągle kontrolując obraz z kamery).

W pierwszym kontakcie może się wydawać, iż użytkownik musi jednocześnie opanować wiele elementów obsługi, jednak w praktyce wystarczy niedługi czas poświęcony na ćwiczenia, by stosunkowo sprawnie obsługiwać aplikację. Interfejs jest na tyle przyjazny, iż proces nauki powinien być jedynie przyjemnością. Po nagraniu całej prezentacji, zostanie ona zapisana we wskazanej przez nas na bieżąco lokalizacji, a następnie automatycznie wyświetlona do podglądu. Udostępnianie pliku użytkownik musi wykonać na własną rękę (w program nie wbudowano żadnych narzędzi służących do dzielenia się stworzonymi nagraniami).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
PresentationTube Recorder PortablePresentationTube Recorder Portable 3.13
Wersja stabilna
5.03 MB | 2016-03-06
przejdź Wersja instalacyjna PresentationTube Recorder

Ilość pobrań: 68 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
PresentationTube Recorder Portable