w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 444
Wszystkich postów: 962332
Wszystkich tematów: 166755

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni
pl

Personal Backup 6.3.16.0


Personal Backup to rozbudowany program do tworzenia kopii zapasowych wybranych przez nas katalogów, plików, a także ustawień i danych aplikacji. Jest przyjazny w obsłudze zarówno dla bardziej zaawansowanych użytkowników, jak i tych całkiem początkujących, dzięki dobremu kreatorowi, który bierze pod uwagę poziom użytkownika, odpowiednie prowadząc go po kolejnych swoich krokach. Program pozwala wprowadzać bardzo dużo ustawień, które wpływają na dostosowanie działania do naszych potrzeb.

Po przejściu kreatora pierwszego backupu, naszym oczom ukazuje się interfejs, który w pierwszej chwili może wydawać się nieco przytłaczający. Składa się bowiem z wielu pasków narzędzi i niewielkich okienek, po których na początku może być trudno się poruszać. Wystarczy jednak chwila skupienia i praktyki, by spośród wyświetlanych informacji odczytać dane o zaplanowanych kopiach zapasowych, wybranych do tego folderach oraz ścieżkach docelowych. Narzędzia znajdujące się w formie ikon na lewym pasku są jedynie powtórzeniem opcji dostępnych z poziomu rozwijanych menu na pasku narzędzi w górnej części okna programu. Z kolei widoczny po prawej stronie moduł z zakładkami pozwoli nam zarządzać automatyzacją kopii zapasowych, źródłami ich danych oraz tworzeniem terminarzy następnych zadań.

Biorąc pod uwagę stosunkowo skomplikowany interfejs, bardzo dużą zaletą jest dostarczona wraz z aplikacją instrukcja obsługi, która w jest w pełni dostępna również w trybie offline. Dokument jest bardzo dopracowany i szczegółowy, a poszczególne rozdziały bogato ilustrowane zrzutami ekranu z programu. Tak dobrze przygotowana pomoc pozwoli każdemu zgłębić tajniki każdej interesującej go funkcji pakietu i w pełni wykorzystywać jego możliwości już od pierwszego użycia.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (8 głosów)

Strefa Download programu
Personal BackupPersonal Backup 6.3.16.0
Wersja stabilna 32-bitowa
19.1 MB | 2024-05-22
Personal Backup 6.3.16.0
Wersja stabilna 64-bitowa
20.8 MB | 2024-05-22
przejdź
Personal Backup Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 1115 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
Personal Backup