w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 727
Wszystkich postów: 946079
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Transwiz 1.10


Transwiz to niewielki program do stworzenia kopii zapasowej plików z wybranego folderu. W założeniu powstał, by ułatwić transfer danych osobistych użytkownika podczas instalacji nowego systemu operacyjnego lub zmiany komputera, co nie znaczy, że z aplikacji nie można skorzystać w celach archiwizacyjnych. Ponieważ cała obsługa została stworzona w oparciu o kreator, program jest bardzo wygodny w użyciu i nie powinien stanowić kłopotu nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników.

Aby wykorzystać aplikację, wystarczy, jak zwykle w takich przypadkach, uzupełniać kolejne wymagane dane na następujących po sobie etapach w kreatorze. Takie rozwiązanie gwarantuje, że nie pominiemy żadnych z ustawień, które są niezbędne do poprawnej pracy. W tym przypadku ustawień nie jest dużo, co z jednej strony nie pozwoli wpłynąć na szczegóły pracy tworzenia archiwum danych, ale z drugiej znacznie przyśpieszy proces tworzenia nowej kopii i ułatwi go z punktu widzenia osób początkujących w tej dziedzinie. Na kolejnych ekranach kreatora zapytani zostaniemy przede wszystkim o to, czy dopiero wykonujemy kopię zapasową, czy chcemy ją wczytać, a następnie, w zależności od wybranej na początku opcji, o dalsze szczegóły.

W pierwszym przypadku niezbędne będzie wskazanie katalogu źródłowego oraz podanie hasła, które zabezpieczy tworzoną kopię. Drugi przypadek, czyli przywracanie plików z istniejącej już kopii działa analogicznie – wskazujemy pliki źródłowe, a następnie odblokowujemy do nich dostęp odpowiednim hasłem. Całość działa całkiem sprawnie pod kątem stabilności, a szybkość również stoi na przyzwoitym poziomie.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
TranswizTranswiz 1.10
Wersja stabilna
0.69 MB | 2016-05-13

Ilość pobrań: 210 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Transwiz