w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 716
Wszystkich postów: 946087
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

@MAX SyncUp 6.1.0.600


@MAX SyncUp to program do synchronizowania danych oraz tworzenia zautomatyzowanych backupów. Umożliwia kopiowanie plików pomiędzy różnymi mediami: lokalnymi folderami tego samego komputera, w sieci lokalnej, z serwerami FTP, a nawet dyskiem internetowym Google Drive. Oferuje bardzo dużo opcji dotyczących automatyzacji i wiele filtrów, dzięki którym automatycznie wykonywane przez program działania będą mogły zostać ograniczone w wybranym przez nas zakresie, by uzyskać zamierzony efekt.

Aby stworzyć nowy scenariusz kopii zapasowej (czy też synchronizacji danych), należy z głównego okienka wybrać interesującą nas opcję, a następnie wypełnić kolejne kroki kreatora. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie pominiemy żadnego istotnego kroku, jednak z uwagi na rozbudowanie programu, nawet, jeśli nie chcemy korzystać z dodatkowych filtrów czy automatyzacji, przejście całego formularza może chwilę zająć (szczególnie jeśli porównamy ten etap z oprogramowaniem konkurencyjnym, choć kosztem funkcjonalności). Na kolejnych kartach będziemy tu mieli możliwość między innymi ustawienia dokładnej ścieżki źródłowej (może to być kilka katalogów z różnych lokalizacji), ścieżki docelowej oraz szczegółowego harmonogramu wykonywania wszystkich działań.

Po zakończonym tworzeniu nowego scenariusza, zostaje on wyświetlony w głównym okienku na liście, skąd możemy go ponownie edytować lub usunąć. Warto zauważyć, że dzięki umieszczeniu wielu opcji bezpośrednio w kreatorze, główne ustawienia aplikacji nie są przesadnie rozbudowane, ale warto do nich zajrzeć, na przykład w celu skonfigurowania powiadomień mailowych. Podczas pracy program jest cały czas dostępny z poziomu ikonki na systemowym pasku zadań.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
@MAX SyncUp@MAX SyncUp 6.1.0.600
Wersja stabilna
2.95 MB | 2018-05-08

Ilość pobrań: 168 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
@MAX SyncUp