w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 787
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

Acronis True Image Cloud 2019 23.5.1 Build 17750


Acronis True Image Cloud to program do tworzenia kopii zapasowych danych na komputerze, które mogą być przechowywane lokalnie, bądź w chmurze producenta o nieograniczonej pojemności. Możemy tym samym znacznie zwiększyć bezpieczeństwo przechowywanych plików i uniezależnić je od awarii sprzętowych komputera, z którego korzystamy. Ufając w pełni dyskom internetowym, można także pokusić się o usunięcie z dysków lokalnych tych dokumentów, które zostały już skopiowane do chmury, by tym samym zwolnić cenne miejsce na dysku w komputerze i przeznaczyć je na inne dane.

Aplikacja wyróżnia się bardzo prostą obsługą i minimalistycznym interfejsem. Zaskakiwać może zatem nieco zajmowane przez program miejsce na dysku po instalacji (niemal 600MB). Obsługa sprowadza się tutaj do stworzenia swego rodzaju scenariusza wykonywania kopii zapasowej. Jego istotą jest wskazanie miejsca, gdzie chcemy przechowywać skopiowane pliki. Domyślnie program wyświetla jako gotową do skopiowania całą zawartość komputera (sumując ilość zajętego miejsca ze wszystkich partycji). Naturalnie, zagłębiając się w dodatkowe opcje, mamy możliwość ręcznego wskazania tylko niektórych katalogów, które mają podlegać tworzonej kopii. Pozwoli to nie tyle zaoszczędzić miejsce na dysku internetowym (w tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń), ale czas potrzebny na synchronizację, który może się niepotrzebnie wydłużać, jeśli będziemy kopiować również pliki, które tego nie wymagają.

Ustawienia programu pozwalają skorzystać z kilku ciekawych opcji, w tym powiadomień e-mail, automatycznego usuwania starszych (niż określony okres) plików oraz ustawienia priorytetów dla aplikacji w systemie, dzięki czemu wykonująca się w tle kopia zapasowa nie będzie zbędnie spowalniać komputera.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
• Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem (pobierane są dodatkowe pliki instalacyjne).
• W przypadku systemu Windows XP, konieczna jest instalacja dodatku Service Pack 3.
• Aby korzystać z programu konieczne jest założenie darmowego konta użytkownika (na przykład przy pierwszym uruchomieniu, bezpośrednio z formularza w aplikacji).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Acronis True Image CloudAcronis True Image Cloud 2019 23.5.1 Build 17750
Wersja stabilna
7.72 MB | 2019-03-27

Ilość pobrań: 320 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
Acronis True Image Cloud