w
googluj
pl

Apowersoft Screen Recorder 1.6.9.6


Apowersoft Screen Recorder to aplikacja przy pomocy której zarejestrujemy obraz oraz dźwięk pochodzący z komputera w formie nagrań, które następnie z łatwością będzie można wykorzystać w wielu urządzeniach (ponieważ program ułatwia dostosowanie rozdzielczości nagrywania również do konkretnych urządzeń, na przykład iPada czy iPhone'a). Program cechuje się ciekawymi opcjami dostępnymi już w czasie nagrywania.

Należy do nich wyraźne zaznaczanie pozycji kursora myszy oraz akcentowanie odpowiednich kliknięć użytkownika, co może się okazać szczególnie pomocne podczas tworzenia wszelkiego rodzaju prezentacji czy tutoriali na potrzeby opublikowania ich w Internecie. Bardzo ciekawie przedstawia się dostępny w czasie nagrywania panel edycji, dzięki któremu w trakcie tworzenia nagrania, użytkownik ma możliwość dogrywania adnotacji na żywo, wykorzystując kilka narzędzi i liczne kolory, co również stanowi ciekawy dodatek który z pewnością przyda się do nagrywania treści szkoleniowych.

Kolejnym dodatkiem jest możliwość zaplanowania działania programu, który może uruchomić się o konkretnej porze, nagrać zadany obszar ekranu a następnie nawet wyłączyć komputer. Takie rozwiązanie może się okazać wygodne na przykład dla wielbicieli streamingów programów telewizyjnych w Sieci, które nocą prezentują interesujące programy czy powtórki naszych ulubionych seriali. Zaprogramowanie działania nagrywania widoku ekranu może nam pomóc w (przynajmniej częściowym) przekształceniu komputera w nagrywarkę DVR.

Uwaga!
Program wykorzystuje wiele skrótów klawiaturowych, które umożliwiają szybsze korzystanie z jego funkcji. Domyślnie niektóre z nich pokrywają się z kombinacjami niezbędnymi do uzyskania polskich znaków diakrytycznych, przez co, na przykład korzystając z edytora tekstu, możemy nieświadomie uaktywniać niektóre opcje aplikacji. Aby tego uniknąć, warto zagłębić się w ustawienia programu i zmienić domyślne skróty klawiaturowe.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Apowersoft Screen RecorderApowersoft Screen Recorder 1.6.9.6
Wersja stabilna
1.81 MB | 2024-03-03

Ilość pobrań: 659 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Apowersoft Screen Recorder