w
googluj

MadCap Mimic 7.0.2


MadCap Mimic to zaawansowany program do tworzenia pokazów i prezentacji, również z wykorzystaniem nagrywania zawartości pulpitu. Charakteryzuje się dużą ilością efektów oraz bardzo wygodną obsługą. W przeciwieństwie do większości tego typu aplikacji, tutaj mamy do czynienia z dużym projektem, a nie małym programikiem, w przypadku którego ciężko liczyć na duże wsparcie producenta czy często pojawiające się aktualizacje. MadCap Mimic to propozycja dla bardziej zaawansowanych i wymagających użytkowników, choć świetnie sprawdzi się również w rękach amatorów i pasjonatów.

Już podczas pierwszego uruchomienia aplikacji, w oczy rzuca się profesjonalnie skonstruowany interfejs, który bazuje na wykorzystaniu wstążki z dużymi ikonami narzędzi, co zastępuje klasyczny pasek. Można tu zaobserwować ewidentne nawiązania do pierwowzoru tego rozwiązania (pakietu biurowego Microsoft Office), dzięki czemu mamy do czynienia z bardzo praktycznym i czytelnym stylem. Elementy wstążki podzielone zostały na siedem sekcji, w obrębie których znajdziemy narzędzia poświęcone między innymi dokładnej edycji tworzonego przez nas materiału, opcje pozwalające dokładać do prezentacji obiekty oraz ramki, jak również ustawienia całego nagrania i narzędzia. Podczas tworzenia prezentacji wygodnie jest korzystać również z dostępnej po lewej strony palety szybkiego dostępu do elementów, a w rozeznaniu czasowym pomoże widoczna w dolnej części interfejsu oś czasu.

Warto zwrócić uwagę, iż prócz opcji dostępnych bezpośrednio ze wstążki, dostępne są także ogólne ustawienia programu, do których dostęp zapewniony jest przez dedykowany przycisk widoczny po rozwinięciu menu "File". Dzięki nim będziemy mieli na przykład możliwość wyłączenia wstążki na rzecz klasycznych pasków narzędzi, co może się okazać ciekawym rozwiązaniem dla tradycjonalistów.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania, a dodatkowo zabrania wykorzystania produkcyjnego, co producent zabezpieczył umieszczeniem znaku wodnego na plikach wynikowych.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja środowiska uruchomieniowego Java w wersji 6.0 lub nowszej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MadCap Mimic



MadCap Mimic 7.0.2
Wersja stabilna
105.04 MB | 2014-12-14

Ilość pobrań: 209 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
MadCap Mimic