w
googluj

Articulate Storyline 2.7.259


Articulate Storyline – rozbudowany program do tworzenia tutoriali i interaktywnych prezentacji. Większością możliwości, obsługą i wyglądem bardzo zbliżony do popularnego Microsoft PowerPointa, jednak niewspółpracujący z nim i korzystający z innych formatów zapisu. Dzięki aplikacji możliwe będzie proste stworzenie prezentacji, szkoleń, kursów i innych interaktywnych pokazów. Oferowanych jest wiele narzędzi pozwalających w bardzo szerokim zakresie edytować kolejne slajdy, zarówno pod kątem załączonych mediów, jak i ich wyglądu graficznego.

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z dowolnym programem do tworzenia prezentacji, w przypadku opisywanej aplikacji będzie czuł się „jak u siebie”. Znakomita większość obsługi zrealizowana została w identyczny sposób, co u programów konkurencyjnych. Menu zorganizowane zostało we wstążkę, co znacznie ułatwia poruszanie się po wielu dostępnych opcjach. Na początku pracy warto skorzystać z zakładki wstążki, która dotyczy ustawień widoku – dzięki niej dostosujemy wygląd do naszych potrzeb (warto go zmieniać również podczas pracy, ponieważ na różnych etapach rozwoju naszej prezentacji, wygodniejsze mogą okazać się inne tryby prezentacji).

Na uwagę zasługują proponowane przy uruchomieniu w głównym oknie tutoriale, które w formie filmów prezentują sposób obsługi aplikacji w wielu aspektach. Jeśli jesteśmy nowicjuszami w dziedzinie tworzenia prezentacji komputerowych lub nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z podobnego oprogramowania, zdecydowanie warto obejrzeć przynajmniej część z nich, aby rozpocząć pracę z aplikacją już dosyć swobodnie poruszając się po jej opcjach.

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się również program Articulate Studio. Jest to pakiet trzech narzędzi służących do tworzenia zaawansowanych prezentacji różnego typu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Articulate StorylineArticulate Storyline 2.7.259
Wersja stabilna
278.07 MB | 2016-02-22

Ilość pobrań: 182 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Articulate Storyline