w
googluj

Free Response Quiz 1.6.0.0


Free Response Quiz – dodatek do Microsoft PowerPointa, który umożliwia dodawanie do prezentacji quizów z pytaniami o otwartej odpowiedzi. Z pewnością okaże się przydatny w sytuacjach, kiedy tworzymy pokazy szkoleniowe lub kursy i chcemy na bieżąco sprawdzać wiedzę osoby wyświetlającej slajdy lub też poznać jej opinię na dany temat. Ponieważ rozszerzenie zachowuje się dokładnie tak samo, jak każdy inny dodatek do pakietu Office, obsługa jest bardzo prosta, a sam interfejs zarówno atrakcyjny wizualnie, jak i spójny z pozostałymi elementami programu, dzięki czemu ogólne wrażenie obsługi jest dobre, a praca z dodatkiem efektywna.

Zasada działania aplikacji jest bardzo prosta – umożliwia dodanie do prezentacji pola tekstowego wraz z tytułem (pytaniem), na które w owym polu oczekiwana jest odpowiedź osoby, która wyświetla pokaz. Choć tak jak zostało wspomniane na wstępie, można to wykorzystać również w celu zebrania opinii od użytkowników, jeśli tworzymy pytania, przydatna może okazać się opcja dodania do niego podpowiedzi, dzięki czemu treść wpisana przez czytelnika będzie lepiej odpowiadać naszym oczekiwaniom.

Atutem jest także możliwość edycji podstawowych parametrów związanych z wizualnym formatowaniem całego elementu powiązanego z pytaniem. Mowa tu o wielkości czcionki, aby móc dopasować ją do pozostałych elementów prezentacji lub właściwie ustalić proporcje na danym slajdzie. Generalnie jednak wszystkie tworzone w ten sposób quizy są wizualnie podobne i utrzymane w jasnej kolorystyce, przez co nie zawsze mogą idealnie pasować do stworzonej już prezentacji w zupełnie innych kolorach.

Uwaga!
Program przeznaczony jest dla PowerPointa w wersji 2013 SP1 lub nowszej.

Wymagania!
Aby pobrać dodatek, konieczne jest posiadanie funkcjonującego konta w sklepie Office.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Free Response QuizFree Response Quiz 1.6.0.0
Wersja stabilna
1 MB | 2016-04-11

Ilość pobrań: 67 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Free Response Quiz