w
googluj
pl

AquaSoft Stages 11.1.03


AquaSoft Stages to rozbudowany program do tworzenia zaawansowanych prezentacji i demonstracji. Można wykorzystywać w nim zdjęcia, filmy, muzykę i inne multimedia, całość edytować w oparciu o podgląd oraz oś czasu, zaś sam pokaz wzbogacać o elementy interakcji z użytkownikiem i widzem. Aplikacja może okazać się przydatna podczas tworzenia wszelkiego rodzaju szkoleń czy też prezentacji produktów i polecić ją można nie tylko osobom, które szukają alternatywy dla popularnego w tym zakresie PowerPointa – programy są od siebie naprawdę różne i trudno wyłonić jednoznacznego zwycięzcę, choć wydawać się może, że prędzej opisywana właśnie przez nas aplikacja skuteczniej zastąpi narzędzie Microsoftu, niż odwrotnie.

Obsługa programu jest generalnie prosta, choć trzeba przyznać, że w tym wypadku wynika to przede wszystkim z obecnego na starcie polskojęzycznego interfejsu. Gdyby nie to, menu należałoby raczej uznać za przeładowane opcjami (na paskach widzimy jednocześnie naprawdę wiele przycisków), z których niektóre nie są opisane na tyle intuicyjnie, by początkujący użytkownik mógł korzystać z nich z „zamkniętymi oczami”. Na plus należy natomiast zdecydowanie zaliczyć możliwość niemal swobodnego zmieniania rozmiarów poszczególnych paneli, dzięki czemu można na przykład zmniejszyć domyślnie nienaturalnie wysoką oś czasu, która prezentuje rozmieszczenie slajdów w stosunku do muzyki i innych elementów, chronologicznie w trakcie trwania pokazu.

Wspomniana wcześniej mnogość opcji jednocześnie dostępnych na ekranie, choć wcześniej zaprezentowana jako ewentualna wada samego interfejsu, jest jednocześnie ogromną zaletą z punktu widzenia funkcjonalności aplikacji. Opcji jest naprawdę wiele, a dzięki nim możliwe bardzo szczegółowe dopasowywanie działania zarówno samego programu, jak i cech tworzonej prezentacji. Stworzone w ten sposób pokazy z pewnością będą wiernie oddawać intencje twórcy, bowiem elementów ograniczających wyobraźnię jest tutaj stosunkowo mało.

Na koniec warto wspomnieć o cenie pełnej wersji oprogramowania. W chwili tworzenia niniejszego opisu jest ona naszym zdaniem niestety wygórowana i stanowi równowartość ok. 950zł.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Spolszczenie!
Język polski interfejsu ustawić można na przykład przy pierwszym uruchomieniu programu (lub później w ustawieniach aplikacji w menu „Dodatki”).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AquaSoft StagesAquaSoft Stages 11.1.03
Wersja stabilna 32-bitowa
293 MB | 2019-03-01
AquaSoft Stages 11.1.03
Wersja stabilna 64-bitowa
293 MB | 2019-03-01

Ilość pobrań: 469 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
AquaSoft Stages