w
googluj

CyberLink PresenterLink+ 1.0 Beta


CyberLink PresenterLink+ to program do nagrywania i streamingowania prezentacji z wykorzystaniem gotowych plików PowerPointa lub samodzielnie stworzonych, prostych pokazów bezpośrednio w opisywanej aplikacji. Umożliwia stworzenie materiałów z dograniem do nich obrazu z kamery internetowej i dźwiękiem z mikrofonu lub bezpośrednie nadawanie poprzez inny program (choćby Skype – wystarczy wybrać w ustawieniach tego programu wirtualną kamerę internetową z nazwą programu). W ten sposób przygotowane prezentacje z powodzeniem będą się nadawać na przykład do publikacji w Sieci w formie tutoriali, czy też udostępnienia w inny sposób. PresenterLink+ posłuży głównie osobom, które na co dzień przygotowują materiały szkoleniowe oraz innego typu prezentacje reklamowe.

Obsługa aplikacji jest prosta i nie wymaga fachowej wiedzy. Przy uruchomieniu wyświetlane jest okno, które przypomina o odpowiedniej konfiguracji kamery internetowej i mikrofonu, aby zapewnić dalsze poprawne działanie. Kiedy wyświetlone zostanie już okienko edycyjne, mamy możliwość zaimportowania prezentacji PowerPointa lub stworzenie na szybko nowego pokazu (np. poprzez wgranie plików graficznych). Odbywa się to poprzez przeciągnięcie zdjęć na pole okienka nawigatora metodą „drag&drop” – musimy celować w lewy panel, środkowy nie obsługuje tej funkcji.

Podczas samego nagrywania prezentacji czy też transmitowania jej w formie wirtualnie zainstalowanej kamery, mamy do dyspozycji jedynie podstawowe narzędzia, w tym przełączanie kolejnych slajdów w dowolnym kierunku oraz prosty „wskaźnik”, którym możemy tworzyć na slajdach odręczne notatki podczas prezentowania.

Uwaga!
Instalacja odbywa się poprzez pobierany automatycznie menadżer pobierania producenta programu (nie instaluje on żadnych dodatkowych aplikacji reklamowych i nie jest szkodliwy dla komputera).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CyberLink PresenterLink+CyberLink PresenterLink+ 1.0 Beta
Wersja rozwojowa
35.42 MB | 2016-07-15

Ilość pobrań: 154 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
CyberLink PresenterLink+