w
googluj

Articulate Studio 13 (4.9)


Articulate Studio to pakiet trzech programów (Presenter, Quizmaker, Engage) do tworzenia wszelkiego rodzaju prezentacji, tutoriali, szkoleń, quizów oraz „aplikacji” e-learningowych. Każde z nich oferuje wiele opcji, skupiając się na dostarczeniu użytkownikowi narzędzi niezbędnych do stworzenia dopracowanego pokazu. Każdą z aplikacji obsługuje się wygodnie, dzięki niemal identycznym interfejsom, które są nowoczesne i łatwe w poznawaniu nowych opcji. Ogólna organizacja interfejsu jest bardzo zbliżona do tej, która znana jest z produktów wchodzących w skład Microsoft Office. W razie potrzeby do dyspozycji pozostaje rozwinięta sekcja pomocy na stronie producenta programu.

• Presenter – aplikacja do tworzenia prezentacji. Generalnie podobna do PowerPointa, jednak w wielu aspektach znacznie rozszerzająca jego możliwości. Do ciekawszych zaliczyć można opcje dodawania wirtualnych postaci do pokazów, które sumarycznie występują w niemal 50 tys. wersji (obejmujących ich wygląd, pozy czy wyraz twarzy). Możliwe jest także tworzenie niestandardowych rozmiarów slajdów, dodawanie do nich zawartości webowej oraz stosowanie licznych animacji i adnotacji.

• Quizmaker – program umożliwiający łatwe tworzenie quizów. Również pozwala wykorzystywać szeroką bazę wirtualnych postaci, a same pytania tworzyć nie tylko na podstawie tekstu, ale również dźwięków, nagrań wideo lub obrazów. Dostępnych jest aż 25 typów pytań (na przykład wielokrotnego wyboru, prawda/fałsz, dopasowywanie elementów, sortowanie diagramów, samodzielne wpisywanie tekstu).

• Engage – aplikacja do tworzenia atrakcyjnych wizualnie pokazów w formie e-learningu. Oferuje dostęp do wielu elementów graficznych (podobnie jak pozostałe programy), a dodatkowo możliwość wykorzystania jednego z 20 rodzajów interakcji z użytkownikiem. Dzięki temu tworzone pokazy będą nie tylko wartościowe z naukowego punktu widzenia, ale również atrakcyjne i ciekawe wizualnie, a nie monotonne, co również może przełożyć się na ich efektywność.

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się również Articulate Storyline – nieco uboższa wersja opisywanego programu w formie jednej aplikacji, służącej głównie do tworzenia prezentacji.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Articulate StudioArticulate Studio 13 (4.9)
Wersja stabilna
275.67 MB | 2017-05-12

Ilość pobrań: 173 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Articulate Studio