w
googluj
pl

Microsoft PowerPoint Mobile 1.0


Microsoft PowerPoint Mobile to lekka, mobilna wersja rozbudowanego programu Microsoft PowerPoint, który w standardowej wersji wchodzi w skład pakietu biurowego Microsoft Office. Aplikacja w opisywanej edycji kierowana jest przede wszystkim do osób chcących korzystać z niej na tabletach i najmniejszych laptopach (o przekątnej ekranu maksymalnie 10.1 cala) – wówczas możemy korzystać z niemal wszystkich funkcji programu (a po wpisaniu kodu licencyjnego Office 365, również bez żadnych ograniczeń). W przypadku komputerów o większym ekranie niż wspomniany, program będzie działać jedynie jako „czytnik” prezentacji zapisanych w formatach zgodnych z PowerPointem, ale tworzenie i edycję dokumentów można tutaj również odblokować kodem licencji Office 365.

Obsługa programu jest intuicyjna i podobna do tej znanej z „pełnych” wersji programów Office’a. Oferuje jednak zauważanie mniej funkcji, ograniczając ich liczbę tylko do tych najpotrzebniejszych podczas korzystania z programu na urządzeniu mobilny. Znajdziemy tu więc możliwość wykorzystania szablonów, formatowania, wstawiania wielu elementów na slajdy, edycję przejść pomiędzy nimi czy też edytor własnych kształtów. Niektóre bardziej zaawansowane możliwości zostały jednak zarezerwowane tylko dla płatnej wersji wchodzącej w skład płatnego pakietu biurowego.

Dodatkowymi ułatwieniami wersji mobilnej jest stała współpraca z OneDrive, dzięki czemu nasze dokumenty dostępne są w chmurze i mogą niemal natychmiast być dostępne na innym komputerze. Sprawnie zrealizowano tu również udostępnianie plików i tworzenie tego samego dokumentu w kilka osób.

Uwaga!
• Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.
• Aplikacja współpracuje również z urządzeniami bazującymi na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem w edycji RT.

Ograniczenia!
• Większość funkcji, w tym tworzenie i edytowanie dokumentów, dostępna jest darmowo dla urządzeń o przekątnej ekranu 10.1 cala i mniejszych (w praktyce – najczęściej tabletów).
• Użytkownicy komputerów o większych ekranach (a więc laptopów oraz komputerów stacjonarnych), by edytować lub tworzyć dokumenty, muszą wprowadzić do aplikacji kod licencyjny Office 365; darmowo dostępny jest w tym przypadku jedynie odczyt istniejących już dokumentów.

Wymagania!
Aby zapewnić sobie pełną funkcjonalność programu, konieczne jest posiadanie abonamentu lub licencji Office 365.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (7 głosów)

Strefa Download programu
Microsoft PowerPoint MobileMicrosoft PowerPoint Mobile 1.0
Wersja stabilna
103.1 MB | 2015-09-17
przejdź Microsoft PowerPoint Mobile dla Android

Ilość pobrań: 2376 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Microsoft PowerPoint Mobile