w
googluj

Multiple Choice Quiz 1.6.0.0


Multiple Choice Quiz to dodatek do Microsoft PowerPointa, który pozwala na dodawanie do prezentacji testów wielokrotnego (i nie tylko) wyboru. Może się to okazać przydatne głównie podczas tworzenia materiałów edukacyjnych, szkoleń i innych podobnych pokazów, podczas których na bieżąco chcemy kontrolować wiedzę osób z nich korzystających. Dzięki opisywanemu rozszerzeniu pakietu, będzie to możliwe w prosty sposób; integracja z Officem zapewnia wygodną obsługę i atrakcyjny wizualnie interfejs.

Korzystanie z dodatku jest identyczne, jak w przypadku innych rozszerzeń pakietu, zatem jeśli z jakimś z nich mieliśmy już do czynienia, tutaj sytuacja jest bardzo podobna. Dzięki dostępnym w programie opcjom, podczas tworzenia nowego pytania i odpowiedzi w ramach testu, do dyspozycji mamy między innymi opcję zmiany typu testu na jednokrotny wybór, czy też losowanie kolejności wpisanych przez nas możliwych odpowiedzi, by uniknąć tendencyjności. Całość jest wygodna w użyciu i pozwala naprawdę szybko dodać do prezentacji ciekawe elementy multimedialne, jakimi są tworzone pytania.

Co ważne, edytując kolejne pytania, nie będziemy szczególnie ograniczeni, ponieważ nie ma tutaj limitu liczby dostępnych odpowiedzi; to samo tyczy się tych poprawnych. Tworząc nowe testy wyboru, użytkownik ma możliwość wprowadzenia pewnych podstawowych zmian dotyczących wyglądu samego elementu. Mowa tu głównie o rozmiarze czcionki, aby dopasować wygląd quizu do pozostałej części prezentacji, czy też najzwyczajniej zmieścić całość na jednym slajdzie pokazu.

Uwaga!
Program przeznaczony jest dla PowerPointa w wersji 2013 SP1 lub nowszej.

Wymagania!
Aby pobrać dodatek, konieczne jest posiadanie funkcjonującego konta w sklepie Office.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Multiple Choice QuizMultiple Choice Quiz 1.6.0.0
Wersja stabilna
1 MB | 2016-04-09

Ilość pobrań: 52 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Multiple Choice Quiz