w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 271
Wszystkich postów: 904354
Wszystkich tematów: 127535

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6562 dni

Argente - Uninstall Manager 2.5.0.7


Argente - Uninstall Manager jest to menedżer oprogramowania zainstalowanego na komputerze. Program pozwala na sprawne usunięcie niepotrzebnych aplikacji, co w konsekwencji może spowodować nie tylko zaoszczędzenie przestrzeni dyskowej, ale przede wszystkim poprawienie wydajności systemu operacyjnego.

Podczas pierwszego uruchomienia narzędzia dokonywane są dwie operacje - aktualizacja bazy danych oraz audyt komputera pod kątem zainstalowanego oprogramowania. Proces może potrwać nawet kilka minut, dlatego warto uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Po zakończeniu testu, zostanie wyświetlona lista programów, sterowników i aktualizacji. Znajdziemy na niej podstawowe identyfikacyjne (nazwa, producent, wersja, data instalacji, lokalizacja). Co ciekawe, aplikacja wyróżnia pozycje, które pojawiły się na liście niedawno lub które mogą być szkodliwe dla naszego komputera.

Głównym zadaniem Argente - Uninstall Manager jest umożliwienie szybkiego usunięcia niepotrzebnych aplikacji z dysku. W tym wypadku wystarczy po prostu nacisnąć na przycisk "Uninstall software", a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Proces przebiega dwuetapowo - oprócz wykorzystania standardowego kreatora dezinstalacji, program skanuje dysk w poszukiwaniu plików tymczasowych i pozostałości po usuniętym oprogramowaniu. Kolejne możliwości oferowane przez program wiążą się z kasowaniem nieprawidłowych wpisów (odnoszących się do nieistniejących bądź uszkodzonych dezinstalatorów). Do dyspozycji mamy także proste narzędzie, która umożliwia filtrowanie zawartości spisu pod względem występowania zadanych słów kluczowych.

Co niezwykle Argente - Uninstall Manager jest bezpieczny w użytkowaniu. Aplikacja została wyposażona w mechanizm kopii zapasowych - odpowiednie opcje pozwalają na wykonanie pełnego backupu rejestru systemowego lub punktu kontrolnego Windows. Wybraną kopię możemy w dowolnym momencie przywrócić.

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program posiada przyjazny dla początkujących odbiorców interfejs użytkownika.

Uwaga!
Argente Uninstall Manager przestał być rozwijany samodzielnie i jest teraz częścią programu Argente Utilities.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Argente - Uninstall ManagerArgente - Uninstall Manager 2.5.0.7
Wersja stabilna
7.79 MB | 2012-10-13
przejdź
Argente - Uninstall Manager Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 429 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Argente - Uninstall Manager