w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 119
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6440 dni
pl

Wise Program Uninstaller 2.38.142


Wise Program Uninstaller to lekkie i w pełni funkcjonalne narzędzie do usuwania oprogramowania. Aplikacja przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom, którzy chcieliby pozbyć się zbędnych komponentów zalegających na dysku twardym. Całość wyposażona jest w przyjazny i intuicyjny interfejs.

Wise Program Uninstaller wyświetla czytelną listę wszystkich znajdujących się w systemie operacyjnym aplikacji. Na spisie znajdziemy informacje na temat: nazwy, wersji, producenta, rozmiaru zajmowanego na dysku oraz daty instalacji. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na wybraną pozycję, możemy skorzystać z przydatnych funkcji, jakimi są wyszukiwanie informacji za pomocą Google oraz otwieranie edytora rejestru. Program został również wyposażony w opcje sortowania i filtrowania wpisów na podstawie wpisanego ciągu znaków.

Aplikacja oferuje dwa tryby usuwania oprogramowania - bezpieczny i wymuszony. W pierwszym przypadku uruchamiany jest domyślny komponent odpowiedzialny za dezinstalację. Jeśli narzędzie tego typu zawiedzie, możemy skorzystać z bardziej skutecznej metody - kasowania śladów pozostawionych przez programy. Dołączony moduł przeskanuje system operacyjny pod kątem występowania plików, katalogów i wpisów rejestru powiązanych z usuwaną aplikacją. Następnie jednym kliknięciem myszy możemy pozbyć się zbędnych elementów. W łatwy sposób możemy także skasować lub naprawić uszkodzone wpisy.

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Oznacza to, że aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach domowych jak i komercyjnych.

Spolszczenie!
Polską wersję interfejsu musimy ustawić ręcznie z poziomu menu opcji (znajduje się ono obok przycisku minimalizującego główne okno).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (29 głosów)

Strefa Download programu
Wise Program UninstallerWise Program Uninstaller 2.38.142
Wersja stabilna
3.73 MB | 2020-05-08
przejdź
Wise Program Uninstaller Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 3950 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
Wise Program Uninstaller