w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 197
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni
pl

Wise Plugin Manager 1.28.56


Wise Plugin Manager to przydatna, darmowa i prosta w obsłudze aplikacja, która pomaga w zarządzaniu rozszerzeniami bądź dodatkami zainstalowanymi w przeglądarkach Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera. Za pomocą programu możemy w łatwy sposób wyłączyć, usunąć lub włączyć wybrane rozszerzenia, wtyczki oraz paski narzędziowe z przeglądarki internetowej.

Wise Plugin Manager przyda się zwłaszcza osobom, które chcą się pozbyć denerwujących toolbarów z interfejsu przeglądarki. Narzędzie posiada również możliwość sprawdzania reputacji wybranych rozszerzeń oraz wystawienia im oceny oraz komentarza. Opinie o dodatkach są udostępniane w chmurze WiseCloud. Oprócz tych funkcji, dostępne są również opcje pozwalające na szybkie wybranie domyślnej przeglądarki internetowej oraz zaktualizowanie narzędzia.

Aplikacja posiada elegancki i nowoczesny interfejs graficzny. Obsługa programu jest tak intuicyjna, że bez większych problemów powinien opanować ją właściwie każdy użytkownik, nawet jeżeli nie potrafi posługiwać się językiem angielskim. Wystarczy wybrać interesującą nas przeglądarkę i skorzystać z przełączników wyłączających lub włączających działanie danego rozszerzenia, a także z przycisku umożliwiającego jego usunięcie. Warto dodać, że zarządzanie dodatkami wybranej przeglądarki wymaga jej wcześniejszego wyłączenia. W razie kłopotów z obsługą, można skorzystać z pomocy online, otwieranej poprzez klawisz F11 lub odpowiednią opcję w menu programu.

Uwaga!
Aplikacja działa również w systemach Windows Server 2003, 2008 i 2012.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Wise Plugin ManagerWise Plugin Manager 1.28.56
Wersja stabilna
2.04 MB | 2015-10-12

Ilość pobrań: 411 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Wise Plugin Manager