w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 209
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6652 dni

Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool 2.0.0


Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool to narzędzie dla użytkowników chcących skutecznie odinstalować programy, które znalazły się w nazwie programu. Aplikacja pozwala na usunięcie z dysku komputera nie tylko plików, którymi zajmuje się standardowy dezinstalator, ale również wszelkimi ustawieniami użytkownika oraz danymi dodatkowymi, które często w procesie usuwania programu są pomijane, aby w przyszłości mogły być ponownie wykorzystane w przypadku reinstalacji usuwanego oprogramowania.

Użycie programu może być nie tylko przydatne w celu pozbycia się z komputera oprogramowania Adobe'a, ale również w sytuacjach, kiedy błędne wpisy w rejestrze czy plikach programu uniemożliwiają nam jego skuteczną aktualizację. Wówczas całkowita dezinstalacja jest jedynym słusznym rozwiązaniem. Obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się do jego uruchomienia, co automatycznie przenosi użytkownika do kreatora pozwalającego na odinstalowanie oprogramowania, którego chcemy się pozbyć z komputera. W kolejnych krokach musimy między innymi zaakceptować licencję oraz wybrać, czy deinstalacja ma dotyczyć Adobe Readera czy Acrobata.

Warto dodać, iż w razie potrzeby, prócz interfejsu graficznego, Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool oferuje również możliwość obsługi za pomocą tekstu, poprzez linię poleceń. Strona producenta aplikacji oraz zawarta w pobieranej paczce instrukcja w formacie PDF objaśnia proces jej obsługi.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Program przeznaczony jest dla użytkowników Adobe Acrobata lub Readera w wersji 10.x lub wyższej. Użytkownicy edycji 9.x powinni zastosować tę wersję programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Adobe Reader and Acrobat Cleaner ToolAdobe Reader and Acrobat Cleaner Tool 2.0.0
Wersja stabilna
0.64 MB | 2014-05-17

Ilość pobrań: 903 | W tym miesiącu: 39 | W poprzednim miesiącu: 63

Komentarze (0)
Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool