w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 212
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni

OpenCandy Cleanup Tool 1.0.0.7


OpenCandy Cleanup Tool (program występuje również pod skróconą nazwą OCCleanupTool) to wyjątkowo nieduże narzędzie, którego jedynym zadaniem jest usunięcie ewentualnych pozostałości po dezinstalacji pakietu oprogramowania OpenCandy, które stworzone zostało dla deweloperów aplikacji, pozwalając im zarządzać lepiej ich programami w zakresie pobierania za nie opłat.

Choć producent oprogramowania zapewnia, iż po odinstalowaniu pakietu na komputerze nie pozostają żadne pliki, które mogłyby budzić wątpliwości i podejrzenia użytkownika, wychodząc naprzeciw zainteresowaniu większości deweloperów, stworzono tak niewielkie narzędzie jak opisywana aplikacja, dzięki której wątpliwości powinny zostać rozwiane. Programik automatycznie przeszukuje ścieżki, pod którymi mogą znajdować się rzekome pliki, a następnie w razie konieczności je usuwa. Całości towarzyszy pasek postępu, który na bieżąco informuje użytkownika o postępie działań.

Warto na tym etapie zauważyć, iż program działa jako aplikacja portable, wobec czego możemy go wygodnie przenosić pomiędzy komputerami (na przykład w firmie, która korzysta z oprogramowania na kilku stanowiskach) na przykład na pendrivie, aby następnie bezpośrednio z niego narzędzie zostało uruchomione i przeszło od razu do pracy. Programowi nie można nic zarzucić; jest szybki, lekki, praktycznie nie wymaga obsługi i swoją skutecznością zamyka temat wątpliwości użytkowników oprogramowania OpenCandy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
OpenCandy Cleanup ToolOpenCandy Cleanup Tool 1.0.0.7
Wersja stabilna
0.11 MB | 2014-07-04

Ilość pobrań: 207 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
OpenCandy Cleanup Tool