w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 423
Wszystkich postów: 938540
Wszystkich tematów: 138741

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

Kaspersky Lab Products Remover 1.0.1389


Kaspersky Lab Products Remover to bardzo proste w obsłudze oficjalne narzędzie znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego komputer przed złośliwymi atakami oraz wirusami, dzięki któremu przeprowadzimy proces dezinstalacji dowolnego programu tej Kaspersky, bez narażania się na ewentualność niepowodzenia tego procesu, jak mogłoby to mieć miejsce w przypadku "standardowego" usuwania programu za pomocą systemowego narzędzia.

Obsługa aplikacji nie wymaga od użytkownika żadnego przygotowania; po jej uruchomieniu należy jedynie każdorazowo zaakceptować warunki licencji a następnie wybrać produkt, który chcemy odinstalować z rozwijanej listy. By przystąpić do procesu dezinstalacji konieczne jest również przepisanie zabezpieczającego ciągu liter i cyfr (tak zwanego kodu CAPTCHA), który jest stosunkowo długi, jednak w razie problemów z jego odczytaniem, program udostępnia przycisk jego przeładowania na inną losową kombinację.

Rozpoczęty już proces usuwania dowolnego programu wydanego przez Kaspersky, przebiega już później szybko i bez większej ingerencji użytkownika. Kiedy etap ten zostanie ukończony, zostanie on poinformowany o sukcesie odpowiednim komunikatem. Należy zwrócić uwagę, iż aby całkowicie zakończyć usuwanie oprogramowania, najczęściej będzie również koniecznie zrestartowanie komputera.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Kaspersky Lab Products RemoverKaspersky Lab Products Remover 1.0.1389
Wersja stabilna
14.4 MB | 2019-05-31

Ilość pobrań: 1400 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (1)
Kaspersky Lab Products Remover
avatararrow
STOP | 2022.07.12 12:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie korzystam z rosyjskich programów.
Kaspersky Lab Products Remover 1.0.1389