w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 228
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

10AppsManager 2.0.0.0


10AppsManager to program ułatwiający użytkownikom Windowsa 10 usuwanie i ewentualną ponowną instalację domyślnych aplikacji, które dostępne są w systemie zaraz po jego instalacji. Mowa tu o takich programach, jak Kalkulator, Aparat, Filmy i Telewizja, Poczta i Kalendarz, Mapy, Muzyka, Kontakty, Zdjęcia, Pogoda, Wiadomości i inne, które bezpośrednio związane są z funkcjami systemu. Ich ręczne usuwanie oraz reinstalacja mogą okazać się kłopotliwe i właśnie na takie sytuacji powstał opisywany program.

Już na początku warto dodać, iż aplikacja nie wymaga doi obsługi żadnej wyspecjalizowanej wiedzy – nadaje się dla każdego użytkownika mającego podstawowe umiejętności związane z obsługą Windowsa. Producent zaleca co prawda utworzenie punktu przywracania systemu przed przystąpieniem do usuwania programów, ale również ten etap jest prosty, a sama aplikacja bezpośrednio nas odsyła do odpowiedniego kreatora. Stworzenie punktu przywracania okaże się dobrym posunięciem, jeśli dezinstalacja systemowych aplikacji napotka na problemy (co może się zdarzyć, ponieważ zainstalowane „fabrycznie” razem z Windowsem 10 programy zachowują się nieco inaczej). Wówczas, w razie kłopotów, wystarczy przywrócić komputer do poprzedniego stanu, kiedy działał bezproblemowo.

Choć program ma jedynie anglojęzyczny interfejs (również w tym języku podawane są nazwy poszczególnych aplikacji), wybór odpowiedniego programu do usunięcia nie będzie kłopotem, ponieważ ich ikony są wspólne dla wszystkich wersji językowych systemu.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
10AppsManager10AppsManager 2.0.0.0
Wersja stabilna
0.08 MB | 2017-06-16

Ilość pobrań: 1459 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (0)
10AppsManager