w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 509
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni
pl

UninstallView 1.51


UninstallView to niewielki program do usuwania programów z komputera, będący swego rodzaju alternatywą dla systemowego menedżera programów i funkcji. Aplikacja pochodzi od tego samego producenta, co ceniony przez wielu MyUninstaller i stanowi jego bezpośrednią kontynuację (programy są teraz oferowane równolegle, jednak tamten nie będzie już dalej rozwijany). Jeśli zaś chodzi o funkcjonalność, ta w praktyce nie różni się bardzo od swojego poprzednika. Warto natomiast zwrócić uwagę, że program pozwala przede wszystkim usuwać te programy, w przypadku których zastosowanie typowego dezinstalatora nie poskutkowało.

Już po uruchomieniu aplikacji, jej oknie automatycznie ładowane są wszystkie wykryte w komputerze programy, które będzie można przy użyciu programu usunąć. Wyświetlane są one w formie prostej tabeli, której kolumny przedstawiają kolejno interesujące parametry, w tym m.in. ścieżkę aplikacji, reprezentację w rejestrze, nazwę producenta, dostępność dla użytkowników komputera czy datę instalacji. Podobnie jak w wielu innych aplikacjach tego producenta, również i tutaj zawartość tabeli można sortować według dowolnej z kolumn, a czytelność całego widoku zwiększyć dzięki kolorystycznemu wyróżnieniu wierszy parzystych od nieparzystych oraz wyświetlenia dodatkowych linii siatki.

Kliknięcie na wybranej aplikacji pozwala dotrzeć do jej właściwości. Wyświetlić można je z poziomu kontekstowego menu, po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Stąd też uruchomimy dezinstalację, choć alternatywnie skorzystać można w tym przypadku z niewielkich ikon na górnym pasku narzędzi.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Spolszczenie!
Wypakowany plik spolszczenia należy umieścić w katalogu z aplikacją, a następnie ponownie ją uruchomić.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (15 głosów)

Strefa Download programu
UninstallViewUninstallView 1.51
Wersja stabilna 32-bitowa
0.09 MB | 2024-05-30
UninstallView 1.51
Wersja stabilna 64-bitowa
0.11 MB | 2024-05-30
Spolszczenie do UninstallView

Ilość pobrań: 1452 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 34

Komentarze (1)
UninstallView
avatararrow
X-Ray70 | 2022.09.06 03:08
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Link na stronie producenta programu prowadzi wciąż do wersji poprzedniej, czyli 1.46.
UninstallView 1.47