w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 175
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6652 dni

Menu Uninstaller Pro 2.0


Menu Uninstaller Pro to wygodny dodatek do systemu operacyjnego, dzięki któremu z poziomu menu kontekstowego uruchomimy proces dezinstalacji dowolnego programu zainstalowanego na komputerze. Prócz tej funkcjonalności, program oferuje również tradycyjne okno pracy, które charakteryzuje się dużo ciekawszym interfejsem oraz większą ilością dostarczanych informacji od systemowego narzędzia służącego do usuwania programów.

Z programu można również korzystać dużo efektywniej, niż z opcji dostępnych z poziomu Panelu Sterowania Windowsa. Menu Uninstaller Pro ładuje listę programów zauważalnie szybciej, niż systemowy odpowiednik, jednocześnie zbierając o nich większą ilość informacji, udostępniając użytkownikowi na przykład odnośniki do stron internetowych producenta lub linki do aktualizacji posiadanej wersji danego programu.

Aplikacja pozwala dodatkowo na wygodniejsze selekcjonowanie programów, które wyświetlane są na liście. Możemy stosować kilka filtrów lub korzystać z wyszukiwarki nazw. Dla zwiększenia szybkości pracy do dyspozycji mamy opcję odinstalowania dowolnej ilości aplikacji jednocześnie, wówczas wystarczy zaznaczyć interesujące nas opcje na liście i rozpocząć proces odpowiednim przyciskiem. Przydatnym dodatkiem może się okazać możliwość wygenerowania listy zainstalowanych programów wraz z informacjami na ich temat, aby wykorzystać ją na przykład w arkuszu kalkulacyjnym.

Wymagania!
Instalator programu prosi na pewnym etapie o uzupełnienie imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz kraju użytkownika. Jest to niezbędne do kontynuowania instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Menu Uninstaller ProMenu Uninstaller Pro 2.0
Wersja stabilna
3.45 MB | 2014-06-06

Ilość pobrań: 406 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Menu Uninstaller Pro