w
googluj

Honeycam 4.30


Honeycam to prosty w obsłudze, dość rozbudowany program do rejestrowania treści z pulpitu w formie filmów, które mogą być zapisane jako animacje w formacie GIF, WebM, bądź WebP. W praktyce sprawdzi się przede wszystkim jako aplikacja do szybkiego tworzenia krótkich filmików, które mogą prezentować na przykład jakiś fragment obsługi oprogramowania, czy też dowolną inną czynność, którą chcemy podzielić się z innymi użytkownikami, na przykład poprzez forum czy portal społecznościowy.

Ułatwią to wbudowane w program serwisy, dzięki którym stworzony materiał może zostać bezpośrednio opublikowany na Facebooku, Twitterze oraz właśnie w formie postu do opublikowania na forum. Podczas nagrywania animacji, użytkownik ma do dyspozycji kilka filtrów, dzięki którym może nadać filmowi niepowtarzalny klimat. Dostępne jest także nakładanie własnego znaku wodnego, a obszar ekranu, który rejestrujemy, wybierany jest ręczny przy użyciu myszy (całkowicie swobodnie, bez dbania o jakiekolwiek proporcje). Nagrywanie można obsługiwać całkowicie myszą, ale aplikacja wspiera również kilka skrótów klawiszowych, które mogą ułatwić tę czynność: skonfigurujemy jest bezpośrednio w ustawieniach. Tam też znajdziemy całkiem sporo innych opcji, dzięki którym nie tylko spersonalizujemy pozostałe elementy interfejsu, ale również wpłyniemy na ogólne zasady działania programu.

Aplikację należy pochwalić za jakość wynikowego materiału. Dzięki zastosowaniu przez producenta dostępu do dużej ilości klatek na sekundę (FPS) oraz wysokiej rozdzielczości animacji, gotowe filmy prezentują się bardzo dobrze. Atutem programu jest również szybkość działania – bardzo sprawnie reaguje na wszystkie polecenia użytkownika.

Ograniczenia!
Darmowa, testowa wersja programu pozwala nagrać jedynie 10 sekund materiału, na którym dodatkowo nałożone zostanie logo producenta w formie znaku wodnego.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
HoneycamHoneycam 4.30
Wersja stabilna
15.1 MB | 2023-11-30

Ilość pobrań: 302 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Honeycam