w
googluj

UnFREEz 2.1


UnFREEz to wyjątkowo prosty w swojej formie i obsłudze program, przy pomocy którego możliwe jest połączenie kilku obrazów GIF w jedną animację w tym samym formacie. Brak zaawansowania został zachowany również na polu dostępnych ustawień; kontroli podlega jedynie opóźnienie pomiędzy klatkami oraz możliwość zapętlenia całej animacji. Pliki importowane do aplikacji powinny być zapisane w tej samej rozdzielczości, aby uniknąć niepotrzebnych błędów w trakcie ich łączenia.

Cały interfejs UnFREEz to jedno, niewielkie okno kreatora nowej animacji GIF. Aby przystąpić do łączenia plików, konieczne jest ich uprzednie zaimportowanie przy pomocy wygodnej metody "przeciągnij i upuść" (drag & drop). Kolejność, w jakiej zdjęcia ułożone zostaną na liście, będzie odpowiadać kolejności ich występowania w wygenerowanym później przez program pliku. Warto jeszcze raz zaznaczyć, iż program pozwala łączyć jedynie zdjęcia, a nie gotowe już animacje; zaimportowanie animacji GIF do programu poskutkuje wykorzystaniem przez niego tylko pierwszej klatki, jako zdjęcia źródłowego.

Rozpoczęcie sklejania zdjęć poprzedzone jest zapytaniem użytkownika o lokalizację zapisu oraz nazwę wygenerowanego pliku. Kiedy tylko uzupełnimy te informacje, program automatycznie przystąpi do pracy, której szybkość stoi na tak wysokim poziomie, iż w przypadku niewielkich grafik, możemy nawet mówić o braku czasu oczekiwania na plik wynikowy. Na swojej stronie producent zwraca uwagę na występujący u niektórych użytkowników błąd, polegający na zakwalifikowaniu UnFREEz przez program antywirusowy jako oprogramowanie szkodliwe dla komputera. Producent zapewnia, iż tego typu komunikaty należy ignorować, ponieważ program jest w 100% "czysty".

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
UnFREEzUnFREEz 2.1
Wersja stabilna
0.02 MB | 2014-08-27

Ilość pobrań: 2575 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
UnFREEz