w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 539
Wszystkich postów: 946582
Wszystkich tematów: 141391

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Cyotek Spriter 1.0.8.5


Cyotek Spriter to narzędzie, które przyda się głównie webmasterom, bowiem pozwala na tworzenie tak zwanych "sprite sheets", czyli obrobionych zestawów grafik niezbędnych do kreowania prostych animacji, jak również edycję dynamicznych efektów nakładanych na teksty, co często wykorzystuje się w multimediach stron internetowych, choć nie jest to jedyne zastosowanie. Obsługa programu jest dość prosta, a działanie stabilne.

Przed pierwszym skorzystaniem z Cyotek Spriter warto skorzystać z wgrywanych przy instalacji dwóch przykładów, aby zorientować się jakie dokładnie możliwości daje program oraz jak można wykorzystać jego moduły. Pomocne mogą okazać się również czytelna dokumentacja zamieszczona przez producenta na stronie oraz kilka tutoriali prezentujących wykorzystanie ważniejszych funkcji aplikacji.

Interfejs programu został stworzony głównie z myślą efektywności jego obsługi. Wszystkie narzędzia są logicznie rozmieszczone, dzięki czemu tworzenie nowego projektu jest szybkie i łatwe. Program można też w pewnym stopniu dostosować do własnych preferencji, zmieniając widoczność niektórych modułów a także wybierając jeden z kilku tematów kolorystycznych całej aplikacji.

Warto dodać, że mimo licencji pozwalającej na darmowe korzystanie z programu, producent chwali się dość bogatą listą zmian i poprawek, które w najbliższym czasie zamierza wprowadzić do aplikacji, wydając jej kolejne, zaktualizowane edycje.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania oprogramowania konieczne jest zainstalowanie pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 3.5.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Cyotek SpriterCyotek Spriter 1.0.8.5
Wersja stabilna
5.26 MB | 2015-05-28

Ilość pobrań: 262 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Cyotek Spriter