w
googluj
pl

JPEXS Free Flash Decompiler 11.2.0


JPEXS Free Flash Decompiler to program do wydobywania wszystkich plików składowych z animacji flash (w formacie SWF). Umożliwia dodatkowo ich edycję, dzięki czemu użytkownik ma możliwość zmiany treści samej animacji, poprzez podmianę na przykład tekstów albo grafik. To ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy stanęli przed koniecznością edycji gotowej animacji flash, nie dysponując jednak plikami źródłowymi do programu, w którym ruchoma grafika została stworzona.

Opisywany program cechuje się prostą obsługą i ciekawym interfejsem. Producent postawił na wykorzystanie wstążki, co bardzo dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu (również wtedy, gdy wykorzystujemy komputer w dotykowym ekranem). Aby zdekompilować dowolną animację flash (czyli „rozłożyć ją na czynniki pierwsze”), wystarczy zaimportować odpowiedni plik przy pomocy wbudowanego eksploratora. Automatyka od razu zajmie się wydobyciem plików składowych z animacji, wyświetlając wszystkie elementy na liście w lewej części okna programu (proces ten jest stosunkowo szybki, choć zależy oczywiście od wielu czynników, w tym długości i złożoności pliku SWF). Generowana jest ona w bardzo czytelny sposób, bowiem różnego typu multimedia składowe są ze sobą grupowane. Wystarczy kliknąć na dowolny element, aby jego podgląd wyświetlić w okienku po prawej stronie.

Edytowanie treści animacji jest równie intuicyjne. Po wyświetleniu podglądu danego elementu, wystarczy kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy, by wyświetlić menu kontekstowe. Wśród opcji znajdziemy między innymi możliwość edycji tekstowej czy podmiany plików graficznych.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (8 głosów)

Strefa Download programu
JPEXS Free Flash DecompilerJPEXS Free Flash Decompiler 11.2.0
Wersja stabilna
9.74 MB | 2018-09-12

Ilość pobrań: 1106 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
JPEXS Free Flash Decompiler