w
googluj

Beneton Movie GIF 1.1.2


Beneton Movie GIF to program służący edycji i tworzeniu animacji w popularnym głównie w Internecie formacie GIF. Cechuje się prostą obsługą i wygodnym interfejsem, którego elementy zostały podzielone na sekcje, dzięki czemu narzędzia danego typu pogrupowane są ze sobą i szybciej można do nich dotrzeć. Program obsługuje wygodny sposób importowania plików poprzez metodę "przeciągnij i upuść" (drag and drop), co pozwala rozpocząć pracę z nowym projektem dosłownie w kilku kliknięciach myszą, co zajmuje bardzo mało czasu.

Kiedy rozpoczniemy już proces tworzenia nowej animacji, jej kolejne klatki zostaną wyświetlone w formie osi czasu w dolnej części okna programu. Indywidualnie dla każdej z nich edytować możemy efekty związane z wyświetlaniem. Podzielone one zostały na dwie zasadnicze kategorie, z których jedna dotyczy modyfikacji statycznych, a druga tworzy efekty animowane. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę z poszczególnymi ujęciami, Beneton Movie GIF ma do zaoferowania wbudowany niewielki edytor grafik, w którym przy użyciu podstawowych narzędzi (na przykład pędzli oraz kreatorów podstawowych kształtów) możemy szybko nanieść niezbędne modyfikacje na klatki.

Stworzony już projekt można wyeksportować do formatu GIF, stosując kilka podstawowych ustawień. Na uwagę zasługuje instrukcja obsługi do programu, która ilustrowana jest co prawda tylko w początkowej części, jednak mimo to pozostaje zwięzła i szybko przybliża możliwości poszczególnych funkcji programu oraz sposoby ich obsługi.

Uwaga!
Instalator programu usiłuje zainstalować dodatkowe oprogramowanie reklamowe. Wystarczy uważnie zgadzać się na poszczególne umowy licencyjne wyświetlane przez kreator, by tego uniknąć.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Beneton Movie GIFBeneton Movie GIF 1.1.2
Wersja stabilna
4.3 MB | 2014-08-28

Ilość pobrań: 367 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Beneton Movie GIF