w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 539
Wszystkich postów: 946582
Wszystkich tematów: 141391

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

SSuite Office - Gif Animator 3.0.1.1


SSuite Office - Gif Animator to wyjątkowo prosty w obsłudze program, przy pomocy którego szybko stworzymy animacje GIF o zadanym interwale, wykorzystując w tym celu zaimportowane do programu zdjęcia. Ich wgrywanie może odbywać się grupowo, dzięki czemu cały proces przygotowywania plików źródłowych jest ukrócony do niezbędnego minimum. Program oferuje dodatkowo możliwość przycinania zdjęć do zadanej rozdzielczości, by uzyskany plik wynikowy miał konkretne wymiary (co może okazać się niezbędne na przykład, by wykorzystać animację na stronie internetowej).

Choć program został stworzony tylko do jednej funkcji, która nie wymaga przecież skomplikowanych ustawień, jego interfejs został ciekawie zaprojektowany, w oparciu o dość żywą kolorystykę, co stanowić może zachętę dla początkujących użytkowników aplikacji. Aby stworzyć nową animację GIF, wystarczy zaimportować nowe zdjęcia do listy plików źródłowych. Wyświetlane są na niej ścieżki wybranych plików, a po kliknięciu dowolnej z nich, również miniatura zaznaczonego zdjęcia. Na dolnym pasku programu dokonujemy wyboru interwału (przerw między kolejnymi klatkami animacji, które wyrażone są w milisekundach) oraz zaznaczamy, czy chcemy skorzystać z opcji automatycznej korekty rozdzielczości, a jeśli tak, do jakich wartości.

Kiedy parametry te zostaną już ustawione, pozostaje już tylko uruchomić program i oczekiwać na efekt. Działanie algorytmów tworzących animację jest tutaj bardzo sprawne, dlatego w większości wypadków na plik wynikowy przyjdzie nam czekać maksymalnie kilka do kilkunastu sekund. Przed wygenerowaniem animacji mamy możliwość podania ścieżki jej zapisu oraz nazwy pliku. Gotowe dzieło można odtworzyć w tym samym programie przy pomocy dedykowanej funkcji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SSuite Office - Gif AnimatorSSuite Office - Gif Animator 3.0.1.1
Wersja stabilna
2.13 MB | 2016-05-13

Ilość pobrań: 613 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
SSuite Office - Gif Animator