w
googluj

Falco GIF Animator 4.5


Falco GIF Animator to program, przy pomocy którego stworzymy proste animacje w tytułowych formacie GIF w oparciu o szczegółową edycję kolejnych jej klatek. Dodatkowo będziemy mogli skorzystać z rozmaitych filtrów efektowych, a w kolejnych ujęciach nie tylko umieszczać odręcznie wprowadzane rysunki, ale również zaimportowane zdjęcia a także tekst. Dzięki obsłudze licznych formatów, program z powodzeniem może również zostać wykorzystany do tworzenia i edycji ikon.

Cechą szczególną jest współpraca programu z formatami typowymi dla systemowych bibliotek oraz aplikacji, co znacznie rozszerza możliwości związane z importem i eksportem plików. Na liście obsługiwanych typów znajdziemy między innymi rozszerzenia EXE, ICL, DLL, ANI oraz CUR, a prócz tego znakomitą większość standardowych formatów graficznych. Choć program nie może poszczycić się szczególnie nowoczesnym interfejsem, jego obsługa pozostaje przez to wyjątkowo intuicyjna i prosta. Podczas pracy program zaskakuje bogactwem oferowanych filtrów i efektów, których parametry można dość szczegółowo edytować, a co za tym idzie osiągać wyraźne i zauważalne efekty po ich zastosowaniu w projekcie.

Stworzone w Falco GIF Animatorze projekty mogą zostać zapisane oraz wyeksportowane na kilka sposobów; pozwoli to nie tylko natychmiastowo otrzymać interesujący nas plik wynikowy, ale także stworzyć bazę do dalszej edycji w przyszłości. Dużym plusem programu jest instrukcja obsługi, która jest ilustrowana i obejmuje dosłownie każde narzędzie i opcję, którą możemy znaleźć w menu. Pomaga to w razie potrzeby zaznajomić się z obsługą nawet tych pozornie oczywistych w zastosowaniu funkcji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Falco GIF AnimatorFalco GIF Animator 4.5
Wersja stabilna
21.2 MB | 2016-11-08

Ilość pobrań: 460 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Falco GIF Animator