w
googluj

Cyotek Gif Animator 0.0.6.0 Beta


Cyotek Gif Animator to program pozwalający na tworzenie oraz edycję animacji w formacie *.gif. Mimo początkowego etapu rozwoju oprogramowania, narzędzie oferuje sporo funkcji i działa całkiem stabilnie. Udostępnia użytkownikowi kilka modułów, które pozwalają na edycję zarówno poszczególnych klatek animacji, jak i parametrów mających wpływ na cały projekt.

Obsługa interfejsu jest łatwa, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć problemów z utworzeniem pierwszej animacji z kilku zaimportowanych do programu zdjęć, które będą odpowiadać poszczególnym klatkom pliku wynikowego. Wystarczy wybrać ich kolejność na osi czasu, zadeklarować czas wyświetlania każdej z nich, a także określić, czy animacja ma być zapętlona. Taka ilość wprowadzonych danych jest wystarczająca, aby program mógł przystąpić do etapu sklejania poszczególnych zdjęć w gotową animację.

Bardziej wymagającym użytkownikom, Cyotek Gif Animator oferuje całkiem sporo dodatkowych narzędzi, dzięki którym możliwa jest kontrola takich parametrów filmu jak głębia kolorów klatek, ich barwy oraz poziomy przezroczystości. Na pochwałę zasługuje również samo środowisko, które pozwala na dosyć szczegółowe dopasowanie jego wyglądu do indywidualnych potrzeb. Ustawienia obejmują na przykład aż siedem tematów kolorystycznych aplikacji oraz możliwość dostosowania widoczności poszczególnych pasków narzędzi.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania oprogramowania konieczne jest zainstalowanie pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 3.5.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Cyotek Gif AnimatorCyotek Gif Animator 0.0.6.0 Beta
Wersja rozwojowa
5.08 MB | 2015-10-14

Ilość pobrań: 431 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Cyotek Gif Animator