w
googluj

MyLanViewer Network/IP Scanner 6.0.4


MyLanViewer Network/IP Scanner to rozbudowany program do śledzenia informacji o komputerach w sieci lokalnej oraz zarządzania dodatkowymi usługami, np. Wake On Lan, współdzieleniem zasobów, czy też wykonywaniem poleceń „ping” lub „tracert”. Choć czytelny i graficzny interfejs może w tym przypadku sugerować, iż program jest świetny dla każdego użytkownika, w tym przypadku aplikację polecamy raczej bardziej doświadczonym i zaawansowanym osobom, ze względu na sporą ilość dostępnych opcji, z których w przeciwnym razie moglibyśmy po prostu w pełni nie wykorzystać.

Po uruchomieniu naszym oczom ukazuje się interfejs, którego główne widoki przełączane są z lewej strony za pomocą dużych przycisków z ikonami. W ten sposób możemy obsługiwać między innymi skanować komputery w sieci, zarządzać udostępnionymi folderami, korzystać z wyszukiwarki, ulubionych, jak również komunikatora. Wiele dodatkowych ustawień i usług, takich jak widoki oraz dodatkowe komendy znajduje się w górnej części okna, na pasku w formie rozwijanych menu. Warto zwrócić uwagę także na zakładki poniżej obszaru roboczego, które w obrębie jednej funkcji mogą nas przełączać pomiędzy kilkoma dodatkowymi modułami.

Podczas pracy, nawet po zamknięciu głównego okienka, program cały czas rezyduje na pasku zadań Windowsa, co gwarantuje szybszy dostęp do opcji z poziomu menu kontekstowego ikonki, ale także stały monitoring badanych przez aplikację parametrów. Podczas naszych testów, w programie niestety nie działał poprawnie plik pomocy, co stanowi zauważalną wadę z uwagi na ilość dostępnych opcji.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
MyLanViewer Network/IP ScannerMyLanViewer Network/IP Scanner 6.0.4
Wersja stabilna
4.38 MB | 2023-01-18

Ilość pobrań: 661 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
MyLanViewer Network/IP Scanner