w
googluj

Acrylic WiFi Professional 4.4.7459.32358


Acrylic WiFi Professional – rozbudowany program do śledzenia parametrów sieci bezprzewodowych, stworzony głównie z myślą o profesjonalistach: administratorach sieci oraz innych osobach zawodowo odpowiedzialnych za funkcjonowanie WiFi w jakiejś placówce. Aplikacja pozwala gromadzić i na bieżąco śledzić mnóstwo danych, tworząc przy tym czytelne dla oka wykresy oraz zestawienia. Wszystko działa dla punktów dostępowych i klientów WiFi pracujących w oparciu o wszystkie powszechnie dostępne specyfikacje: 802.11(a/b/g/n/ac).

W praktyce obsługa programu jest bardzo prosta. Co ciekawe, jeśli chodzi o możliwości monitorowania, program niewiele różni się od swojej bliźniaczej wersji, która dedykowana jest użytkownikom domowym. Główna zaleta edycji dla profesjonalistów polega w tym przypadku na możliwości współpracy programu z zewnętrznymi aplikacjami do śledzenia połączeń sieciowych, takimi jak Wireshark i Packet Viewer, dodatkowych opcjach związanych z generowaniem zestawień i raportów oraz zniesieniem ograniczeń np. odnośnie liczby urządzeń w sieci, które możemy analizować w „inwentarzu”.

Opisywany program jest pełnowartościowym narzędziem, w którym trudno doszukiwać się wad. Mając na uwadze docelową grupę odbiorców, a więc osoby zawodowo związane z podobnymi zagadnieniami, dla których aplikacja byłaby ułatwieniem codziennych obowiązków, program jest również bardzo rozsądnie wyceniony. W chwili tworzenia niniejszego opisu, dożywotnia licencja to równowartość 160zł. Istnieje także możliwość zakupu rocznego dostępu do pełnej wersji, wówczas mówimy o kwocie ok. 55zł.

Uwaga!
• Podczas instalacji warto zwrócić uwagę na możliwość zaznaczenia opcji doinstalowania dodatkowych, zaawansowanych funkcji (co ciekawe, domyślnie opcja ta jest odznaczona).
• W naszej bazie znajduje się również Acrylic WiFi Home – uboższa w opcje wersja programu, ale darmowa dla użytkowników domowych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do zaledwie 5 dni działania.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Acrylic WiFi ProfessionalAcrylic WiFi Professional 4.4.7459.32358
Wersja stabilna
9.33 MB | 2020-07-07

Ilość pobrań: 510 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
Acrylic WiFi Professional