w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 210
Wszystkich postów: 904402
Wszystkich tematów: 127557

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6604 dni

Wi-Fi Scanner 4.2.0 Build 167


Wi-Fi Scanner to program do analizowania dostępnych sieci bezprzewodowych (WiFi) i badania ich parametrów. Aplikacja umożliwia gromadzenie szczegółowych danych o zasięgu, jakości sygnału, nazwach kart sieciowych, ich adresów MAC, czy też pasmach przenoszenia (włącznie z licznymi wykresami), co ułatwi konfigurację nowego routera w mieszkaniu, by nie zakłócać jego działania z istniejącym już sprzętem sąsiadów. Chociaż znajdziemy tu naprawdę sporo możliwości, obsługa jest wygodna i nie należy do trudnych. Ułatwia to również atrakcyjny wizualnie interfejs, który bardzo szybko reaguje na polecenia wydawane przez użytkownika.

Poruszanie się po programie w dużej mierze opierać się będzie na przełączaniu zakładek, bowiem właśnie w takim sposób posegregowano poszczególne elementy. Po uruchomieniu aplikacji i wykryciu bezprzewodowej karty sieciowej, w głównym obszarze roboczym wyświetlona zostanie lista wszystkich punktów dostępowych, będących w zasięgu. Już na tym etapie w tabeli mamy możliwość przeanalizowania wielu parametrów każdego z nich, jednak okienko podsumowujące (udostępniające więcej szczegółów), wyświetlone zostanie po podwójnym kliknięciu myszą na wybranym elemencie.

W aplikacji znajdziemy wiele wykresów, które w sposób obrazowy przedstawiają parametry pracy karty sieciowej komputera (część z nich może być generowana w czasie rzeczywistym, jak na przykład procent wykorzystania prędkości łącza, w przypadku jeśli z Internetem jesteśmy połączeni w sposób bezprzewodowy). Chociaż cała aplikacja jest bardzo funkcjonalna, w ustawieniach znajdziemy możliwość zmiany tylko nielicznych parametrów pracy – skupiono się tutaj na dostarczeniu użytkownikowi wielu możliwości w interfejsie, jednak nieco marginalnie potraktowano personalizację.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 10 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Wi-Fi ScannerWi-Fi Scanner 4.2.0 Build 167
Wersja stabilna
3.07 MB | 2019-03-05

Ilość pobrań: 427 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Wi-Fi Scanner