w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 281
Wszystkich postów: 904372
Wszystkich tematów: 127548

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6572 dni
pl

WifiHistoryView 1.56


WifiHistoryView – program, który wyświetla historię połączeń z sieciami bezprzewodowymi WiFi, z którymi łączyliśmy się przy pomocy komputera. Okaże się więc przydatny głównie dla użytkowników laptopów oraz tabletów z systemem Windows. Aplikacja odczytuje zaszyte w systemie informacyjnym dane historyczne związane z połączeniem z sieciami bezprzewodowymi. Pamiętanych jest całkiem dużo informacji, które następnie mogą zostać wyświetlone w podsumowaniu tabelarycznym lub szczegółowym dla każdego z wpisów. Ciekawostką jest możliwość wyeksportowania wszystkich, bądź tylko części informacji do raportu w formie zewnętrznego pliku. Jest on generowany i zapisywany w formacie HTML.

Obsługa programu jest bardzo prosta i wymaga od użytkownika minimum zaangażowania. Wystarczy uruchomić aplikację, aby wszystkie informacje zostały sczytane automatycznie i wyświetlone na liście. Wśród kolumn z kolejnymi danymi znajdziemy między innymi takie elementy jak nazwę sieci, z którą się łączyliśmy, nazwę karty sieciowej, której do tego użyliśmy (wraz z jej adresem MAC), dokładną datę rozpoczęcia połączenia wraz z godziną, czy też informację o rodzaju połączenia.

Szerokość kolumn oraz ich kolejność można dowolnie modyfikować. Możliwe jest również sortowanie wyświetlanej tabeli według zawartości dowolnej z kolumn oraz usunięcie tych informacji, z których nigdy nie korzystamy, aby zwiększyć czytelność widoku. W tym celu można również skorzystać z dostępnych w opcjach zamiennego kolorowania nieparzystych wierszy oraz wyświetlania linii siatki podziału. Interfejs aplikacji jest przede wszystkim czytelny i funkcjonalny, wizualnie raczej nie zaskakuje i sprawia wrażenie mało nowoczesnego – jest to jednak typowe rozwiązanie dla wszystkich produktów tego producenta.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Spolszczenie!
Aby skorzystać z polskiego języka interfejsu, należy przekopiować plik z rozpakowanego archiwum spolszczenia do folderu z aplikacją, a następnie ponownie ją uruchomić. Nowy język zostanie automatycznie zastosowany.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
WifiHistoryViewWifiHistoryView 1.56
Wersja stabilna
0.07 MB | 2020-06-10
Spolszczenie do WifiHistoryView

Ilość pobrań: 501 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
WifiHistoryView