w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 251
Wszystkich postów: 904402
Wszystkich tematów: 127557

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6604 dni

Network Speed Test 1.0


Network Speed Test to program do testowania prędkości połączenia internetowego, stworzony z myślą o najnowszych systemach Windows. Jest to aplikacja bazująca na interfejsie ModernUI – jest minimalistyczna wizualnie, a funkcjonalność w praktyce ogranicza się jedynie do wspomnianego testu. Obejmuje on sprawdzenie typowych parametrów dla tego typu analizy: pingu, prędkości pobierania oraz wysyłania danych. W tym przypadku bieżącemu testowi towarzyszy dodatkowo ładnie wyglądający wykres oraz wyświetlana obok historia dokonanych dotychczas pomiarów.

Choć program jest anglojęzyczny, nie ma mowy o tym, by jego obsługa stanowiła jakiś problem nawet dla osób, które nie posługują się tym językiem. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy nacisnąć „międzynarodowy” Start, aby uruchomić procedurę testową. Aplikacja kolejno przetestuje wspomniane wyżej parametry naszego łącza internetowego. Cały test nie trwa długo – czas jest zbliżony do tego, który potrzebują na to inne aplikacje i podobne usługi, jakie możemy znaleźć w samym Internecie. Warto przy tym zauważyć, iż w trakcie naszych testów wyniki otrzymywane przez program były zbliżone do wartości podawanych przez innych, niezależnych dostawców podobnych usług testujących łącze, zatem można uznać, iż są wiarygodne i poprawne.

Program jest dobrą propozycją do testowania prędkości połączenia internetowego w szczególności dla tych osób, które ponad wszystko cenią sobie prostotę obsługi oraz dopracowany wygląd aplikacji. Funkcyjnie mamy bowiem do czynienia z prostym narzędziem, które choć jest przydatne, w praktyce nie oferuje wiele więcej niż sam test.

Uwaga!
Aplikacja współpracuje również z urządzeniami bazującymi na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem w edycji RT.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Network Speed TestNetwork Speed Test 1.0
Wersja stabilna
0.1 MB | 2016-07-17

Ilość pobrań: 400 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Network Speed Test