w
googluj

Darcy SEO Checker 1.0.1


Darcy SEO Checker to program do automatycznego testowania witryn internetowych pod kątem ewentualnych błędów w optymalizacji dla wyszukiwarek (SEO): błędów w metatagach, adresach URL oraz nieprawidłowych linkach. Jest narzędziem rozbudowanym, które może być również wykorzystywane przez mniej wymagające osoby; jeśli nie chcemy zagłębiać się w dodatkowe opcje, aby skorzystać z aplikacji, wystarczy utworzyć nowy profil, podać adres strony docelowej i uruchomić test. Przedstawiane wyniki są szczegółowe, dzięki czemu można pod różnym kątem je interpretować.

Jeśli jednak interesuje nas większe dostosowanie procesu testów do naszych wymagań, przy uruchamianiu nowego zadania mamy możliwość ustawienia wielu opcji. Należy do nich na przykład limity czasowe odpowiedzi dla sprawdzanych łączy, liczba jednocześnie skanowanych linków, ustawienia Proxy, dodatkowe reguły autentykacji oraz mniej związane z samym testem - ograniczenia wykorzystania szybkości naszego łącza, jeśli nie chcemy działaniem programu odciąć sobie możliwości dalszego korzystania z innych zasobów Internetu. Cały proces testowania jest stosunkowo szybki. Zależy oczywiście od indywidualnych ustawień, prędkości naszego łącza i wreszcie, w największym stopniu, witryny docelowej, jednak ogólnie nie jest to etap trwający długo.

Dużym plusem w aplikacji jest wbudowana w nią instrukcja obsługi. Jest wystarczająco rozbudowana, aby w zadowalającym stopniu zrozumieć działanie poszczególnych elementów testów. Dodatkiem może być udostępniony na stronie producenta dział najczęściej zadawanych pytań (FAQ), gdzie poznamy przede wszystkim odpowiedzi na ogólne pytania o program.

Ograniczenia!
Darmowa, testowa wersja programu pozwala sprawdzić za jednym razem maksymalnie 25 adresów URL z witryny. Zablokowany został także eksport danych.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Darcy SEO CheckerDarcy SEO Checker 1.0.1
Wersja stabilna
28.12 MB | 2015-06-06

Ilość pobrań: 131 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Darcy SEO Checker