w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 635
Wszystkich postów: 939067
Wszystkich tematów: 138947

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni
pl

Turn Off the Lights 4.4.10


Turn Off the Lights to jeden z ciekawszych dodatków do przeglądarki internetowej, który pozwala na wyciemnienie na ekranie wszystkiego poza oglądanym filmem czy inną zawartością multimedialną. Umożliwia to znaczne zwiększenie komfortu podczas oglądania filmów w Sieci (na przykład popularnym kanale YouTube), ponieważ uwaga użytkownika nie jest już odwracana przez natarczywe i kolorowe reklamy oraz hiperłącza do innych nagrań.

Rozszerzenie jest maksymalnie proste w obsłudze (sprowadza się do naciśnięcia symbolu żarówki wyświetlanego na pasku adresu lub zakładek przeglądarki, kiedy chcemy wykorzystać przyciemnienie), a jednocześnie bogate w mnóstwo opcji konfiguracyjnych. Spersonalizowany może zostać praktycznie każdy parametr, włącznie z odcieniem i poziomem przezroczystości przyciemnienia, jak również zdefiniowaniem elementów, których ma dotyczyć; w przypadku YouTube'a możemy na przykład przyciemnić wszystko poza filmem lub odsłonić dodatkowo wybrane elementy interfejsu, w tym przyciski zarządzania ulubionymi filmami czy pasek informacji. Wśród dodatków znajdziemy na przykład opcję zastosowania dookólnego podświetlenia ramki z filmem na wybrane przez nas kolory lub dostosowywane automatycznie (funkcja działa analogicznie do stosowanego przez jednego z czołowych producentów telewizorów, aktywnego podświetlenia przestrzeni za monitorem).

Ponieważ program można uaktywnić na dowolnej witrynie, można go wykorzystać również dość nietypowo, np. do szybkiego zakrycia treści przeglądanych przez nas w Internecie przed niepowołanymi osobami, które podglądają nasz ekran komputera. Wyciemnieniu ulegnie wówczas cała treść strony, na przykład dokument tekstowy.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do strony producenta, gdzie konieczne jest ręczne wskazanie przeglądarki, którą dysponujemy i do której chcemy zainstalować rozszerzenie. Program dostępny jest również w wersji dedykowanej interfejsowi Modern w systemie Windows (aplikacja współpracuje także z urządzeniami bazującymi na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem w edycji RT).

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (11 głosów)

Strefa Download programu
Turn Off the LightsTurn Off the Lights 4.4.10
Wersja stabilna
8.16 MB | 2024-06-09

Ilość pobrań: 529 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (1)
Turn Off the Lights
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:13
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Używałam, działa OK.
Turn Off the Lights 3.4.31.0