w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 694
Wszystkich postów: 939072
Wszystkich tematów: 138951

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

KeeFox 3.5.19


KeeFox to menadżer haseł działający jako dodatek do Firefoxa. Umożliwia automatyczne logowanie użytkownika do ulubionych serwisów, bez konieczności pamiętania skomplikowanych haseł, które z uwagi na bezpieczeństwo coraz częściej muszą składać się z długich i korzystających ze specjalnych znaków kombinacji. Ponieważ wszystkie nasze informacje przechowywane są w specjalnie utworzonej bazie danych, do której dostępu chroni hasło użytkownika, nie należy się obawiać, iż informacje o naszych hasłach mogą zostać wykradzione z komputera na przykład w efekcie działania szkodliwego oprogramowania.

Program został napisany z myślą o jak najwygodniejszym użytkowaniu. Oferuje bardzo dużo opcji konfiguracyjnych, w tym obsługę skrótów klawiszowych, dzięki którym wywoływanie podstawowych funkcji związanych z hasłami jest jeszcze szybsze niż w przypadku użycia myszy. Choć preferencji jest sporo, główna funkcjonalność programu może być dostępna praktycznie w całości automatycznie; zarówno zapamiętywanie nowych haseł, jak i wypełnianie nimi kolejnych formularzy może przebiegać w sposób zautomatyzowany. Jednym z wygodniejszych drobiazgów jest zapamiętywanie ikonek stron (favicon) na liście z zapisanymi informacjami o formularzach z danej witryny. Pozwala to użytkownikowi szybko zorientować się w swojej bazie haseł, kiedy z czasem lista rozrośnie się do pokaźnych rozmiarów.

Ponieważ aplikacja rozwijana jest w oparciu o licencję z otwartym kodem, jej twórcą może w praktyce stać się każdy programista, który chce wnieść do programu swoje innowacje czy poprawki. Skutkuje to również stosunkowo częstym pojawianiem się nowych wersji dodatku.

Uwaga!
Instalacja jest dość nietypowa i wymaga przejścia przez dodatkowy formularz instalacyjny (już po zainstalowaniu dodatku drogą automatyczną), w którym użytkownik założy nową bazę danych, gdzie przechowywane będą hasła.

Wymagania!
Instalacja dodatku wymaga zrestartowania przeglądarki.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
KeeFoxKeeFox 3.5.19
Wersja stabilna
1.16 MB | 2020-09-12

Ilość pobrań: 169 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
KeeFox