w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 635
Wszystkich postów: 939067
Wszystkich tematów: 138947

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

FoxyProxy Standard 3.0.7.1


FoxyProxy Standard to rozszerzenie do przeglądarki internetowej, które pozwala zautomatyzować proces przełączania się pomiędzy wieloma serwerami proxy. Podczas pracy bazuje na ustalonych wcześniej scenariuszach, dzięki czemu zawsze podczas przeglądania Internetu użytkownik będzie miał pewność, iż w danej chwili korzysta z tego serwera proxy, który został przez niego wcześniej do danego celu wybrany. Program daje do dyspozycji dość zaawansowane ustawienia, jak również bardzo prosty panel podstawowej obsługi, który umożliwia aktywację odpowiedniego trybu pracy rozszerzenia.

Warto zwrócić uwagę, iż funkcjonalność oferowana przez program jest do osiągnięcia bezpośrednio w przeglądarce, a rozszerzenie służy jedynie przyśpieszeniu tego procesu poprzez jego automatyzację. Wzbogaceniem możliwości może okazać się opcja ustawienia kilku serwerów proxy dla danego połączenia, pomiędzy który mi program dokona odpowiedniego wyboru na podstawie priorytetów. Podczas pracy o swoim stanie aplikacja informuje odpowiednią animacją ikony na pasku zakładek. Naturalnie konieczność wykonania przez program dodatkowych operacji przed załadowaniem odpowiedniej strony internetowej przekłada się nieco na odczuwalną szybkość połączenia z Internetem, jednak nie jest to zjawisko o dużym stopniu.

Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest możliwość eksportu/importu ustawień w programie. Może posłużyć przede wszystkim do archiwizacji, by na wypadek awarii szybko przywrócić odpowiednie ustawienia programu, ale również jako szybki sposób na przeniesienie naszych preferencji do innego komputera, z którego również korzystamy i na którym chcemy wygodniej przełączać serwery proxy przy użyciu tego samego rozszerzenia do przeglądarki.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do wersji programu przeznaczonej dla przeglądarki Google Chrome. Odpowiednie wersje przygotowane zostały w edycji dla Firefoxa oraz dla Internet Explorera.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
FoxyProxy StandardFoxyProxy Standard 3.0.7.1
Wersja stabilna
0.37 MB | 2015-01-23

Ilość pobrań: 230 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
FoxyProxy Standard