w
googluj

Flickr Tab 1.0.17


Flickr Tab to interesujące rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, dzięki któremu za każdym razem po otworzeniu nowej karty, w tle wyświetlone zostanie losowo wybrane zdjęcie z serwisu Flickr. To świetny sposób na urozmaicenie monotonnego przeglądania zasobów Internetu, uprzyjemnienie sobie dnia pracy oraz umożliwienie poznania ciekawych fotografii. Aplikacja jest bezobsługowa i po instalacji od razu nadaje się do użycia. W każdej chwili można ją także dezaktywować, bez konieczności usuwania, by wrócić do niej kiedyś w przyszłości.

Bardzo dużym atutem opisywanego dodatku jest szybkość ładowania zdjęć. Naturalnie zależy to także od szybkości naszego łącza internetowego, jednak podczas testów, w każdym przypadku fotografie na ekranie o rozdzielczości FullHD wyświetlane były po prostu natychmiastowo. Producentowi zdecydowanie należą się za to brawa, ponieważ większość z nas, otwierając nową kartę, niemal od razu przechodzi o do wpisywania interesującego nas adresu, dlatego szybkość ładowania zdjęcia w tle jest tutaj tak istotna. Kiedy fotografia jest już wyświetlona, możemy na nią kliknąć, by automatycznie przenieść się na odpowiedni profil serwisu Flickr, gdzie będziemy mogli zobaczyć to i inne zdjęcia w zbiorach jego autora.

Flickr Tab to typowe rozszerzenie z zakresu rozrywki i upiększania wyglądu przeglądarki. Podczas naszych testów sprawowało się świetnie, przy każdym uruchomieniu nowej karty zaskakując nowymi, ciekawymi zdjęciami. Warto je zainstalować w swoim Chromie, aby zyskać ciekawy sposób poznawania nowych widoków i zakątków świata.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Flickr TabFlickr Tab 1.0.17
Wersja stabilna
2.03 MB | 2024-04-17

Ilość pobrań: 136 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Flickr Tab