w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 228
Wszystkich postów: 904401
Wszystkich tematów: 127556

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6603 dni

ProxMate 4.6.5


ProxMate to rozszerzenie do przeglądarki internetowej, które automatycznie dba o odpowiednie ustawienia Proxy, w zależności od witryn, które odwiedzamy, umożliwiając tym samym dostęp do treści, które normalnie mogłyby być dla nas zablokowane, na przykład z uwagi na miejsce zamieszkania. Dodatek dostępny jest dla przeglądarek Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Opera. Jego instalacja jest szybka, ale sama w sobie nie wystarcza do poprawnego działania - konieczne jest dodatkowo doinstalowanie oferowanych na stronie producenta dodatku tak zwanych „pakietów”: zestawów ustawień odpowiednich dla wybranych witryn internetowych.

Znajdziemy wśród nich między innymi kanał YouTube, serwis Spotify, MTV, Comedy Central, Pandora Radio, Vevo, Netflix, BBC iPlayer i inne. Lista wszystkich nie jest co prawda bardzo imponująca, ale z pewnością obejmuje większość serwisów w praktyce odwiedzanych przez użytkowników. Rozwiązanie wymagające instalowania dodatkowych pakietów może się początkowo wydawać mało wygodne, jednak dzięki niemu użytkownik nie musi martwić się o ręczną konfigurację jakichkolwiek parametrów, a jedynie doinstalować pliki interesujących go witryn internetowych. Automatyka aplikacji, stosując ustawienia zawarte w pobieranych plikach, sama zajmie się ustawieniem wszystkiego w taki sposób, by zablokowane dotąd w Internecie treści, stały się dla nas dostępne za sprawą podmiany ustawień Proxy.

Warto dodać, iż podczas codziennej pracy rozszerzenie jest dla użytkownika praktycznie nie zauważalne. Rezyduje na pasku narzędzi przeglądarki, tylko w taki sposób informując o swojej obecności. Nie wpływa negatywnie na szybkość działania całego programu.

Uwaga!
• Link instalatora prowadzi do edycji dla przeglądarki Google Chrome.
• Dostępne są także wersja dla Firefoxa oraz dla Opery.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
ProxMateProxMate 4.6.5
Wersja stabilna
1.05 MB | 2018-06-24

Ilość pobrań: 1152 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
ProxMate