w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 222
Wszystkich postów: 904401
Wszystkich tematów: 127556

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6603 dni

Policeman 0.18.1.1


Policeman to rozszerzenie z zakresu bezpieczeństwa do Firefoxa, które pozwala bardzo szczegółowo kontrolować uruchamiane na stronach internetowych elementy i skrypty. Dzięki możliwości tworzenia dokładnych scenariuszy dla konkretnych witryn, użytkownik ma na przykład możliwość zablokowania na wybranych stronach treści flash, na innych ładowania zdjęć, a na jeszcze innych korzystania ze skryptów. Dowolne kombinacje wszystkich tych elementów pozwolą w łatwy sposób stworzyć własne zasady obowiązujące podczas korzystania z Internetu, zwiększając tym samym bezpieczeństwo swoje, a także innych użytkowników tego samego komputera.

Cała obsługa sprowadza się do wyboru interesujących nas opcji w okienku dodatku, do którego możemy się dostać dzięki ikonce obok paska adresu. Z wyświetlonego okienka łatwo dostaniemy się do preferencji, gdzie mamy pełny dostęp do modyfikowania zasad oraz dodatkowych ustawień całego programu. Warto tu zwrócić uwagę, że zastosowanie nawet dużej liczby ograniczeń nie wpływa zauważalnie na odczuwalną szybkość działania Internetu, dlatego możemy swobodnie dodawać nowe reguły i witryny.

Pamiętajmy, iż blokując poszczególne elementy witryn możemy z jednej strony ograniczyć na przykład wyskakujące reklamy, irytujące nas animacje, bądź zdjęcia, ale równie łatwo wyłączyć poprawne funkcjonowanie istotnych elementów, takich jak formularze czy inne interaktywne elementy. To szczególnie istotne, kiedy funkcjonalność jakieś strony internetowej będzie budziła nasz wątpliwości; zanim będziemy doszukiwać się przyczyn niepoprawnego funkcjonowania w kodzie strony, sprawdźmy ustawienia Policemana, który nieumyślnie może powodować nasze problemy.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PolicemanPoliceman 0.18.1.1
Wersja stabilna
0.5 MB | 2015-06-16

Ilość pobrań: 44 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Policeman