w
googluj

BetterSearch for Firefox 5.5.2.1


BetterSearch for Firefox to rozszerzenie do tytułowej przeglądarki, które pozwala wzbogacić wyniki w wyszukiwarce o dostęp do ogólnodostępnych (ale zaskakująco szczegółowych) statystyk danej strony oraz możliwość uruchomienia witryny w nowym oknie przy użyciu dedykowanego przycisku. Jest to więc niewielki zestaw narzędzi, który jednak może się okazać ciekawy, szczególnie z punktu widzenia osoby często poruszającej się po wielu nowych witrynach i chcącej uprzednio skontrolować, czy witryna jest zaufana o oferuje interesującą treść (na bazie samodzielnej analizy wspomnianych statystyk odwiedzin, w tym np. odrzuceń i grup docelowych czytelników).

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Choć na początku wymaga restartu Firefoxa, później nie domaga się w zasadzie żadnej uwagi ze strony użytkownika. Automatycznie podczas każdego kolejnego wyszukiwania w Internecie, dodatkowe przyciski dedykowane opisanym wcześniej akcjom (nowe okno z nową witryną, statystyki) wyświetlane są bezpośrednio przy każdym kolejnym wyniku wyszukiwania na liście. Wystarczy wybranie dowolnego z nich lewym przyciskiem myszy, by aktywować odpowiednie działanie. W przypadku statystyk (podzielonych na dwie funkcje, a co za tym idzie dwa przyciski rozszerzenia), są one wyświetlane w nowych kartach przeglądarki, co znacznie ułatwia później nawigację.

Pomimo ingerencji w każdy proces wyszukiwania, opisywany dodatek jest w zasadzie niezauważalny, jeśli chodzi o odczuwalną szybkość pracy Internetu. Osoby, którym jego funkcjonalność odpowiada, powinny zdecydować się na instalację i przetestowanie produktu, ponieważ w zasadzie nie przejawia on żadnych wad.

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się także Better Search for Chrome – podobny program o dużo większych możliwościach, przeznaczony dla konkurencyjnej przeglądarki. Mimo pozornie zbieżnej nazwy, są to dodatki pochodzące od różnych producentów i nie mające ze sobą powiązań.

Wymagania!
Poprawna instalacja dodatku wymaga ponownego uruchomienia przeglądarki.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
BetterSearch for FirefoxBetterSearch for Firefox 5.5.2.1
Wersja stabilna
0.03 MB | 2015-09-03

Ilość pobrań: 70 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
BetterSearch for Firefox