w
googluj

Polarr Photo Editor 5.10.4


Polarr Photo Editor to rozbudowany edytor zdjęć, pracujący jako aplikacja dla przeglądarki Google Chrome. Jest narzędziem pozwalającym w prosty sposób osiągnąć zaskakujące efekty, w tym poprawić podstawowe elementy związane z fotografiami, takie jak kolorystykę, ostrość, kontrast, wyrównanie i wiele innych parametrów. Aplikacja pozytywnie zaskakuje nowoczesnym interfejsem, który praktycznie na każdym etapie jest w najwyższym stopniu intuicyjny. Znakomitym rozwiązaniem jest również wbudowanie w program tutoriala, który opiera się nie tylko na wyjaśnieniu działania poszczególnych elementów obsługi, ale również zobrazowania użytkownikowi, w jaki sposób można wyraźnie ulepszyć dwa przykładowe zdjęcia, pokazując najpierw efekt końcowy, a później interaktywną listę kroków, jak został on osiągnięty.

Aby przystąpić do edycji własnego zdjęcia, wystarczy przeciągnąć je na obszar programu, by zostało zaimportowane. Wszystkie działania podejmowane podczas edycji zdjęć należą do wygodnych: producentom udało się połączyć zaskakująco prostą obsługę, która nie przytłacza liczbą dostępnych naraz opcji z rozbudowanymi możliwościami edycji. Dla większości, nawet bardziej wymagających użytkowników, program może okazać się jedynym potrzebnym edytorem do codziennej edycji zdjęć na potrzeby publikacji w Internecie czy przesłania znajomym (pomijamy oczywiście zastosowania profesjonalne).

Z ciekawszych funkcji warto zwrócić uwagę na możliwość zapisywania własnych zestawów ustawień w formie presetów, by wykorzystać je w przyszłości na innych fotografiach. Przydatne są również opcje bezpośredniego porównywania zdjęć sprzed i po edycji. Można to nawet zrobić na kilka sposobów.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Wymagania!
Do działania niezbędna jest zainstalowana przeglądarka Google Chrome. Polarr działa jako aplikacja wykorzystująca jedynie silnik Chrome, więc w praktyce nie jest integralną jej częścią: uruchomimy go osobną ikoną bezpośrednio z pulpitu, bez konieczności uruchamiania przeglądarki.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
Polarr Photo EditorPolarr Photo Editor 5.10.4
Wersja stabilna
62.57 MB | 2019-11-24

Ilość pobrań: 1437 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (1)
Polarr Photo Editor
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:12
-7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do sprawdzenia.
Polarr Photo Editor 4.7.4