w
googluj

SoundGrab 0.98


SoundGrab (SoundCloud Downloader) to dodatek do Firefoxa do pobierania dowolnych utworów i całych zbiorów piosenek z popularnego serwisu SoundCloud. Rozszerza to standardową funkcjonalność portalu, który domyślnie umożliwia pobieranie tylko wybranych utworów danego wykonawcy. Jak sugeruje producent, program nie powstał w celu szerzenia piractwa, a jako alternatywa w przypadku problemów ze standardowym odtwarzaniem utworów lub kłopotów z pobieraniem po zakupieniu odpowiednich piosenek.

Obsługa jest przy tym banalna i nie odbiega od standardowego sposobu pobierania utworów z serwisu SoundCloud – tym razem przycisk pobierania pojawia się jednak przy każdej pozycji, również całych grupach, które najczęściej wykorzystywane są podczas wskazywania utworów należących do tego samego albumu wykonawcy. W tym drugim przypadku za naciśnięciem jednego przycisku, pobrane zostaną wszystkie utwory jednocześnie, co znacznie przyśpiesza czas całej operacji. Piosenki pobierane są w formacie MP3 w najwyższej dostępnej jakości w serwisie – w tym zakresie nie dysponujemy żadnymi ustawieniami.

Na pochwały zasługuje prędkość całego rozwiązania. Zarówno czas reakcji na przycisk pobierania, jak i samo pobieranie przebiegają bardzo szybko; nie można tu zauważyć zbędnych opóźnień, jak często widoczne jest to podczas pobierania treści na przykład z serwisu YouTube przy użyciu programów zewnętrznych. Opisywany dodatek można z powodzeniem polecić każdemu użytkownikowi przeglądarki Firefox, który korzysta z platformy SoundCloud i chce pobrać znajdujące się na niej utwory.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
SoundGrabSoundGrab 0.98
Wersja stabilna
0.05 MB | 2016-01-05

Ilość pobrań: 93 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SoundGrab